Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Crystal vestuvinė suknelė

Crystal vestuvinė suknelė. Fantastiška princesės stiliaus, pūsta vestuvinės suknelė. Vestuvinę suknelę puošia tiulis ir ant jo esančios nepakartojamos nėrinių aplikacijos sudarytos iš gėlių motyvų. Suknelės viršutinė dalis puikiai įliemenuoja kūną ir yra padengta nėrinių aplikacijomis. V – formos iškirptė ir nėriniuotos petnešėlės, ties juosmeniu karoliukais išsiuvinėtas dirželis arba grosgrain juostelė pasirinktinai.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.