Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Cristina vestuvinė suknelė

Cristina vestuvinė suknelė Atelier Pronovias. Vestuvinė suknelė sudaryta iš marškinių stiliaus viršutinės dalies ir sijono. Organza sijonas su klostuotu priekiu ir nėriniais ties šonais ir nugaroje. Ilgos rankovės su nėriniais ir karoliukų detalėmis ant rankogalių. A – formos sijonas su fantastiškais raukiniais ir kišenėmis. Organza diržas puoštas karoliukais.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.