Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Candela suknelė

Candela suknelė Pronovias Fiesta. Elegantiška ir efektinga, žemę siekianti Mikado šilko vakarinė suknelė Candela, primenanti aguonas dėl ypatingos savo spalvos ir formos. Iškirptė tiesi, be petnešėlių. Suknelės viršutinė dalis dekoruota nėriniuotais gėlių motyvais. Ilgas, klostuotas sijonas suteikia apimties ir išryškina figūrą.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.