Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Calcuta suknelė

Calcuta suknelė Pronovias Fiesta. Ilga, Viktorijos laikų įkvėpta suknelė su A linijos sijonu. Subtilus permatomas tiulio ir nėrinių žaismas apgaubia kūną, o suknelė tiesiog alsuoja elegancija ir paslaptimi. Tobulas pasirinkimas oficialioms šventėms siekiant išsiskirti elegantiška ir rafinuota išvaizda.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.