Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Arlene vestuvinė suknelė

Arlene vestuvinė suknelė PRONOVIAS. Gundymas ir romantika. Tai princesės stiliaus vestuvinė suknelė ilgomis rankovėmis ir susiaurėjančiu juosmeniu, kuris pereina į nuostabų tiulio ir nėrinių sijoną. Suknelės viršutinė dalis iš prabangių Šantilje nėrinių subtiliai įliemenuoja, o siūviniai ir brangakmeniai žaidžia su permatomu audiniu ir gėlių motyvais.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.