Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Arizona vestuvinė suknelė

Arizona vestuvinė suknelė PRONOVIAS. Sintezė yra raktas į sėkmę. Būtent tai slypi už šios tiulio ir nėrinių vestuvinės suknelės su brangakmenių aplikacijomis ir siūvinių detalėmis. Undinėlės kirpimo vestuvinė suknelė su minimalistiniu tiesaus kirpimo atskiru sijonu, šiai vestuvinei gražuolei suteikia nuostabaus judėjimo elementą. Tai dizainas, kurį Jūs tiesiog pamilsite ir liksite nustebinta jo grožio.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.