Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Algeciras vestuvinė suknelė

Algeciras vestuvinė suknelė PRONOVIAS. Neabejotinai tai tokia vestuvinė suknelė nuo kurios neįmanoma atitraukti akių! Ši princesės stiliaus gražuolė iš Valentina garza audinio apjungia didelės apimties sijoną ir tobulą nėriniuotą siluetą, kuris yra siuvinėtas kristalais. 3/4 rankovės ir apnuoginti pečiai suteikia subtilaus seksualumo, o kartu ir konservatyvumo. Tai tiesiog tobulas pasirinkimas nuotakai nenorinčiai slėptis po audinio sluoksniais, tačiau siekiančiai pabrėžti kuklumą.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.