Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Adela vestuvinė suknelė

Adela vestuvinė suknelė PRONOVIAS. Nuostabi vestuvinė suknelė su viršutiniu pūstu sijonu gali būti puikus pasirinkimas toms nuotakoms, kurios negali apsispręsti kokio silueto suknelę rinktis: princesės ar undinėlės. Suknelė be rankovių, su širdelės formos iškirpte, pasiūta iš tiulio, nėrinių, siūvinių ir karoliukų, kurie nuotakai suteiks papildomo spindėjimo.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.