Suknelių nuomos salonas Vilniuje

SUKNELĖS SIUVIMAS PAGAL UŽSAKYMĄ

INDIVIDUALUS SIUVIMAS – INDIVIDUALUS VESTUVINIŲ, PROGINIŲ, VAKARINIŲ SUKNELIŲ IR KOSTIUMŲ, SMOKINGŲ SIUVIMAS

Vestuvinių ir proginių suknelių salonas SANTA jau beveik du dešimtmečius teikia vestuvinių ir proginių drabužių nuomos bei pardavimo paslaugas, todėl ilgametė patirtis leido pažinti ir analizuoti individualius moterų bei vyrų stiliaus ir mados įpročius bei poreikius. To pasekoje subrendome teikti ne tik proginių drabužių nuomos bei pardavimo, tačiau taip pat ir siuvimo paslaugas, kurių dėka tikimės patenkinti dar didesnius mūsų klientų poreikius bei lūkesčius. Ilgus metus individualaus siuvimo amatu užsiimančios siuvėjos pasirūpins, jog kiekvienos nuotakos, jaunikio ar šventės viešnios poreikiai būtų maksimaliai įgyvendinti, o idėja realizuota pačiu gražiausiu būdu.

Kiekviena nuotaka atėjusi į saloną ieško kažko ypatingo, kažko unikalaus ir išskirtinio. Ir kiekvieną kartą būtent tai ir norisi suteikti. Nors vestuvinių ir proginių suknelių kolekcijos nuolatos yra atnaujinamos ir papildomos, yra nuotakų, kurios ieško kažko kito. Vis dažniau atsiranda moterų, kurios turi savo idėją, savo stilių ir savo šventės viziją ir būtent pagal tai ieško savo vestuvinės suknelės. Nors pasaulinio lygio dizaineriai sukuria įvairiausius modelius, ne visuomet jie patenkina moterų lūkesčius. Tokiu atveju individualus siuvimas yra ta paslauga, kurios dėka galima išpildyti bet kurios nuotakos svajonę.  Individualiai siuvantis tiek vestuvinę, tiek proginę suknelę ar vyrišką kostiumą galima maksimaliai įgyvendinti kliento norus ir poreikius.

Kokia suknelės siuvimo kaina? Tai bene dažniausias klausimas, kuomet yra svarstoma apie vestuvinės ar proginės suknelės siuvimą. Vienareikšmiško atsakymo čia nėra. Vestuvinės suknelės siuvimo kaina priklauso nuo audinio pasirinkimo, jo kiekio, detalių, siuvinių, siuvimo technikos sudėtingumo. Pateikiant siuvėjai savo idėją ir viziją yra sudaroma preliminari suknelės siuvimo kaina, kuri eigoje gali keistis kartu su jūsų norais.

Be vestuvinių ir proginių drabužių suaugusiems, mūsų salone galite užsisakyti ir suknelės siuvimą mergaitėms. Jeigu ruošiatės krikštynų šventei, vestuvėms ar bet kokiai kitai svarbiai progai ir nerandate norimos suknelės mergaitei, mes galime ją pasiūti.

Suknelės siuvimas pagal užsakymą tampa vis populiaresnė paslauga, kadangi tai yra puiki galimybė realizuoti savo idėją.

Kodėl vertėtų siūtis savo proginius drabužius salone SANTA?

Mes Jums garantuosime aukščiausios kokybės audinius, papuošimus, dekoracijas ir kitas detales;

Mūsų salone gausite profesionalią mūsų stilistų konsultaciją bei pagalbą generuojant Jūsų proginio drabužio idėją bei dizainą;

Pažadame įgyvendinti kiekvieną Jūsų, net ir crazy, idėją;

Suknelę/kostiumą Jums sukurs kompetentingi, ilgametę patirtį turintys, profesionalūs siuvėjai bei vestuvinės mados žinovai, modeliuotojai, specialistai;

Prie savo vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės galėsite priderinti ir aksesuarus: nuometą, papuošalus, pirštinaites, švarkelį, kailinukus ar net batelius;

Garantuotas konfidencialumas ir galimybė dalyvauti visame Jūsų proginio drabužio kūrimo procese.

Norint pateikti individualų vestuvinės, proginė ar vakarinės suknelės, kostiumo ar smokingo užsakymą, kviečiame atvykti į mūsų saloną adresu Pamėnkalnio g. 19, Vilnius. Arba kreiptis šiais kontaktais:

+37067135775, +37052622257