vestuvine sukneleUž kiekvienos naujos kolekcijos slepiasi gigantiškas kiekis įvairių darbų, kolekcijos pradedamos ruošti dar tuomet kai lieka daug laiko iki jos pristatymo. Ruošiamos ne tik vestuvinės suknelės, bet ir katalogai, kolekcijos pristatymo fotosesijos, vitrinos ir pan.

vestuvine fotosesijaBegalė suknelių yra filmuojamos ir fotografuojamos tam, kad būtų galima jas parodyti įvairiose platformose, kaip kad interneto svetainės, skaitmeniniai katalogai, socialiniai tinklai ir daug kitų.

Daugiau nei 50 dienų, didesnė nei 15 žmonių komanda įkalina save filmavimo aikštelėje tam, kad nufotografuotų kiekvieną modelį, kurių iš viso yra 430. Į šį skaičių įeina vakarinių suknelių modeliai, “Atelier Pronovias” (rankų darbo) modeliai ir “Pronovias” kolekcijos. Ir ką Jūs manote? Įspūdinga ar ne?

Kaip jau galėjote suprasti komandinis darbas yra visko pagrindas. Komandą, kuri dirba su šia sesija sudaro daugiau nei 15 žmonių įskaitant kirpimo bei šukuosenų meistrus, makiažo specialistus, stilistus, fotografus, apšvietimo valdytojus ir pan. Jie visi labai sunkiai dirba tam, kad pasiektų maksimaliausius rezultatus ir tiek suknelė, tiek nuotaka atrodytų taip įspūdingai kaip tik gali didžiąją dieną.