vestuvine sukneleNaujoji 2015 metų PRONOVIAS kolekcija jau keliauja į parduotuvių vitrinas. Šioje kolekcijoje yra daugiau nei 200 vestuvinių suknelių, kurios laukia kada galės išpildyti bet kurios nuotakos svajonę. Dizaino, gamybos ir logistikos komandos sunkiai dirbo mėnesių mėnesius, kad viskas vyktų laiku.

Mes norėtumėme Jums parodyti kaip žingsnis po žingsnio yra kuriamos PRONOVIAS suknelės. Aukščiausios kvalifikacijos komandų ekspertai, pasitelkdami savo įgūdžius, rankomis kūrė naujosios kolekcijos sukneles. Kiekvienas  žingsnis suknelės sukūrimo link žengiamas taip jog kiekviena nuotaka vilkėdama PRONOVIAS vestuvinę suknelę pasijustų unikali. Žingsnis po žingsnio nuo kiekvieno dizaino pasirinkimo iki audinio, ir subtilaus išskirtinio, rankų darbo proceso…

Labiausiai kvalifikuoti Ispanijos specialistai ir profesionalų komandos  atnešė PRONOVIAS  aukštosios mados kolekciją į gyvenimą. Yra be galo malonu stebėti tokį nuostabų komandinį darbą ir tarpusavio harmoniją. Sveiki atvykę į rankų darbo studiją Barselonoje.

Mūsų nuotakų svajonės,  dygsnis po dygsnio transformuojasi į labiausiai kvapą gniaužiančios, romantiškos suknelės viziją.

Kiekviena suknelė turi savo istoriją, bet jos visos priklauso tai pačiai komandai. Dizaineriai, raštų bei modelių kūrėjai ir siuvėjos dirba kartu, kad sukurtų produktą – suknelę,  kad paverstų ją  realybe.

sukneliu salonasViskas prasideda nuo suknelės eskizo, kuriuos kuria PRONOVIAS dizaino komanda. Tuomet kai eskizai baigti, dizaineriai asmeniškai paaiškina modelių kūrėjams kaip suknelės modelis turėtų atrodyti ir pasiūlo geriausias medžiagas suknelės gamybai.  Tai vadinama laikotarpiu kuomet  modelių kūrimo profesionalai įsitraukia į žaidimą. Jie kuria suknelės modelius dėdami dalį po dalies ant manekeno ir visa tai atrodo lyg dėlionės dėliojimas.

Vėliau jie sukuria popierinį suknelės modelio variantą. Kiekviena suknelės dalis yra iškirpta iš specialaus popieriaus ir aplikacijos ir tuomet yra siuvinėjama ir svarstoma kaip tos dalys turėtų būti prisiuvamos ar tiesiog pridedamos prie suknelės. Tai yra itin kruopštus darbas PRONOVIAS specialistų komandai, turint omenyje tai jog kai kurios suknelės sukuriamos iš 300 skirtingų dalių.

Proceso pabaigoje suknelė yra iškerpama ir siuvama, ir viskas padaryta, lygiai taip pat kaip ir techninės instrukcijos paaiškinime kaip pasigaminti suknelę nuo pradžios iki galo. Tai puikus PRONOVIAS palikimas.

Įdomiausia tai jog prireikia vidutiniškai 80 valandų norint pagaminti vestuvinę suknelę, o tai yra labai sunkus ir kvalifikacijos reikalaujantis darbas.

Daugiau nuotraukų galite pamatyti čia