viskas ka turite padaryti jeigu ketinate tuoktis po 12 menesiuDaugybė naujai iškeptų susižadėjusių merginų dabar nusistatinėja savo vestuvių dieną, tačiau pradėdamos daryti savo “to do” sąrašą suvoksite, jog Jūsų laukia dar daug svarbių planavimo darbų. Tai tokie dalykai, kaip mėgiamo DJ rezervavimas, užsirašymas į vestuvių saloną, tobulo meniu sudarymas ir t.t… Žongliravimas visais prieš vestuviniais darbais vienu metu gali išvaryti Jus iš proto, o vestuvių laukimo dž

Laimei, mūsų vestuvių planavimo sąrašas padės Jums išlikti vėžiose ir sekti planą tvarkingai ir beabejo, viską atlikti neskubant mėnesis po mėnesio. Taigi, pateikiame Jums keletą dalykų į kuriuos turėtumėte susikonsentruoti, jeigu Jūsų vestuvės jau po 12 mėnesių.

Pirmiausia nusistatykite savo biudžetą ir jeigu dar nežinote tikslios vestuvių datos ir vietos, tai bus Jūsų kitas žingsnis. Pradėkite ieškoti įkvėpimo ir idėjų savo šventės vizijai ir dekorui. Idėjų galite ieškoti socialiniame tinkle PINTEREST – tai puiki platforma, kur galėsite visas idėjas “krauti” į vieną vietą ir taip ieškoti to, kas Jums labiausiai patinka.

viskas ka turite padaryti jeigu ketinate tuoktis po 12 menesiuIki balandžio mėnesio Jūs turite turėti suvokimą kokio fotografo norėtumėte. Susiraskite jų kuo daugiau, apžvelkite jų darbus ir susiaurinkite fotografų sąrašą iki trijų. Tuomet susitikite su išsirinktai trimis fotografais, pasikalbėkite ir taip išsirinksite labiausiai patinkantį. Darykite tai greitai ir nesnauskite, nes geri fotografai yra itin paklausūs vestuvių industrijoje.
Jūs taip pat turėtumėte pagalvoti apie vestuvių pramogas, ką norėtumėte matyti savo vestuvių vakarėlyje ir susidarykite svečių sąrašą.

Liepos mėnesis bus pilnas planavimo darbų, todėl susikaupkite ties vestuvių vietos užsakymu, pasirūpinkite medaus mėnesiu, grupės ar DJ užsakymu, floristu ir susitarkite su fotografu dėl sužadėtuvių fotosesijos.

Rugpjūčio mėnesį turėsite pasirūpinti vestuvių dienos transportu, pasirinkti vestuvių vakarėlio drabužius ir išsiūsti svečiams save-the-date atvirukus. Iki tol Jūs turėtumėte būti galutinėje planavimo stadijoje, tad susikoncentruokite į smulkmenas bei bendrą ceremonijos vaizdą ir kaip viskas derės kartu. Užsisakykite tortą, kirpėją, susitarkite dėl makiažo vestuvių dieną ir susiplanuokite kitus ceremonijo dalykus.

Paskutinė Jūsų užduotis bus išties paprasta: išiūskite vestuvių kvietimus likus  savaitėms iki vestuvių ceremonijos ir paskutinį kartą viską sutikrinkite. Perskambinkite visiems tiekėjams, fotografui, muzikantams ir visiems, kurie susiję su Jūsų vestuvėmis. Taip pat atlikite galutinius vestuvinės suknelės primatavus. Štai ir viskas! Jūsų baltajai šventei pasiruošta!

 

iaugsmas taps visai nebe mielas.