suknele basmaNėra abejonių jog kiekviena nuotaka savo vestuvinę suknelę mato tarsi brangiausią papuošalą, bet kai kurios suknelės iš tiesų yra gaminamos iš tikrų brangakmenių. Perlai, kristalai, aukso ir sidabro karoliukai – visa tai puošia 2015 metų kolekcijų vestuvines sukneles. Pasirinkimas yra labai įvairus, tad jeigu ieškote suknelės, kuri būtų akinama vestuvių ceremonijos metu, šios suknelės kaip tik jums! Ši, brangakmeniais puoštų suknelių tendencija stipriai įsitvirtino 2015 metų kolekcijose. Nesvarbu ar norite tik šiek tiek brangakmeniais puoštos suknelės, ar gausiai dekoruotos ir išsiuvinėtos, mažais ar didesniais akmenėliais – visa tai rasite 2015 metais. Jūs galėsite žibėti sidabru ar spindėti auksų, o galbūt unikaliais parlamutro perlais.

suknele-esmeJeigu Jus domina princesės stiliaus suknelė, siūlome Jums pažvelgti į MAGGIE SOTTERO suknelę ESME. Nuostabi tiulio suknelė, su širdelės formos iškirpte, kuri gausiai išsiuvinėta brangiais akmenėliais ir Svarovski kristalais.

Jeigu vestuvių dieną norite vilkėti labiau

gundančią suknelę su atvira nugara, tada Jūs turėtume žvalgytis į visą 2015 metų vestuvinių suknelių kolekciją. Viena iš tokio stiliaus suknelė – PRONOVIAS LAHERIE. Atvira V – formos iškirptė priekyje ir nugaroje nuostabiai dekoruota sidabriniais ir baltais karoliukais.

Jūs taip pat savo nugarą galite apnuoginti pasirinkę PRONOVIAS BRANDIR vestuvinę suknelę. Sagos nugaroje, bei delikatūs karoliukais puošti krašteliai suteikia subtilumo ir seksualumo.

Kitas pasirinkimas galėtų būti – brangiais akmenėliais dekoruota suknelės iškirptė priekyje. Jeigu ieškote būtent tokios suknelės, Jūsų skonį patenkins MAGGIE SOTTERO vestuvinė suknelė SYNTHIA. Į apačią platėjanti vestuvinė suknelė puošta satino nėrinių aplikacijomis. V – formos iškirptė išsiuvinėta akinančiais Svarovski kristalais.

O galbūt Jūs ieškote tokios suknelės, kuri spindėtų nuo galvos iki kojų? Tokiu atveju Jums puikiai tiks PRONOVIAS vestuvinė suknelė YIRSA. Nepakartojama A – linijos suknelė nuo galvos iki kojų išsiuvinėta sidabrinių perlų linijomis ir puošta nepaprastomis karoliukų aplikacijomis.

Kitu atveju, jeigu norite, kad brangakmeniai suspindėtų tarsi aksesuaras, galite rinktis suknelę su dirželiu ties juosmeniu, kuris pagamintas iš brangakmenių arba gausiai dekoruotas jais. Viena iš tokių suknelių būtų – PRONOVIAS BASMA.

Ar Jūs pasirengusi suspindėti? Kuri suknelė Jums paliko didžiausią įspūdį?

Visą vestuvinių suknelių galeriją galite pamatyti čia.