pronovias vestuvine sukneleXX amžiaus nuotakos mėgaujasi demonstruodamos savo tobulas figūras ir nebijo atrodyti seksualiai net ir per savo vestuves. Tačiau, tai nereiškia jog nuotakos dėl to nori paaukoti estetiką ir simboliką per savo vestuves. Tokios yra naujosios vestuvių taisyklės ir šiuolaikinės moters esmė, o tuo pačiu ir puikus įkvėpimas PRONOVIAS kūrybai. PRONOVIAS sukūrė eilę suknelių, panaudojant permatomą, skaidrų tiulį dekoruotą nėriniais, kristalais ar kitais papuošimas būtent tokios nuotakoms, kurios ieško seksualumo, vestuvių elegancijos bei delikatumo kombinacijos.

Sugrįžkime į devintą dešimtmetį. Suknelė, kurią dėvėjo Princesė Diana vestuvėse su princu Čarlzu 1981 metais buvo dešimtmečio orientyras vestuvinių suknelių kūrėjams bei, žinoma, pačioms nuotakoms. Ši, karalienės Viktorijos įkvėpta suknelė turėjo didžiulį sijoną, milžiniškas pūstas rankoves ir beprotiškai ilgą, 8 metrų šleifą. Sunku patikėti, jog po 30 – ties metų štai tokios vestuvinių suknelių tendencijos transformavosi į tai ką turime šiandien. Nors vestuvinė suknelė yra svarbiausias vestuvių elementas, šiandien didžiausias dėmesys yra skiriamas ne suknelei, o nuotakai.

pronovias caraolaDėl šiuolaikinių nuotakų, kurios nėra prisirišusios prie konservatyvaus stiliaus, kaip kad buvo Princesės Dienos laikais, 2015 metų PRONOVIAS kolekcija pateikia keletą nepakartojamo dizaino suknelių, kur moters oda bei kūnas yra tarsi pačios suknelės dalis. Permatomi sluoksniai sukurti naudojant delikatų tiulį ties rankovėmis, iškirpte ir nugara, taip suteikiant galimybę odai natūraliai kvėpuoti. PRONOVIAS taip sukuria magišką tatuiruotės efektą, kuris yra viena karščiausių šio sezono tendencijų. Pabrėžti tatuiruotės iliuziją naudojamas permatomas audinys, kuris sudaro įspūdį jog visos nėrinių aplikacijos yra išsiuvinėtos tiesiai ant nuotakos kūno.

2015 metų PRONOVIAS kolekcijos karalienė – tai suknelė CARAOLA, kurią per jubiliejinį PRONOVIAS šou demonstravo čekų modelis Karolina Kurkova. Ši tiulio ir nėrinių, undinėlės tipo vestuvinė suknelė yra sukurta taip, jog atrodytų lyg antra oda. Tokia suknelė sukurta moterims, kurios meta šalin stereotipus, konservatyvumą ir nebijo pabrėžti savo asmenybės bei figūros.

Taigi, jeigu Jūs esate viena iš XIX – tojo amžiaus nuotakų ir turite stilių bei požiūrį, kurį norite išreikšti, rinkitės štai tokią skaidrią tiulio suknelę dekoruotą kristalais bei nėriniais su nuogumo ar nėrinių efektu ir drąsiai parodykite savo kūną.