vestuvine sukneleJūs tikriausiai jau greitai ištekate (Sveikinam!) ir, be abejo, Jūs ieškote tobulos vestuvinės suknelės savo šventei. Jeigu esate susižadėjusi ir ieškote kitokios, originalios vestuvinės suknelės, kuri būtų pagal naujausias mados tendencijas ir tikrai unikali, Jūs negalite ignoruoti šios naujos tendencijos – dviejų dalių suknelės, kurią sudaro viršutinė dalis ir sijonas, šias kombinacijas galite maišyti kaip tik norite.

vestuvines suknelesLaimei, PRONOVIAS siūlo karščiausias tendencijas ir pirmenybę teikia elegancijai, kuri yra madinga ištisus metus ir sezonus. Dviejų dalių suknelės pasirinkimas yra naudingas tuo, jog Jums nereikės sukti galvos dėl ilgos vestuvinės suknelė ceremonijai ir dėl trumpesnės, patogesnės, skirtos vestuvių vakarėliui ar šokiams. Ir Jūs visą laiką būsite pasipuošusi ta pačia, savo vestuvine suknele. Idėja verta dėmesio, ar ne?

pronovias vestuvine suknelePRONOVIAS gali pasiūlyti daugybę įvairių viršutinių suknelės dalių, kurias galima kombinuoti su įvairaus ilgio ar kirpimo sijonais. Viršutinės dalys tai mini suknelės, kurios ir be sijono atrodo puikiai ir elegantiškai. Viršutinė dalis gali būti tokia kokios norite: be rankovių, su petnešėlėmis, su rankovėmis, su V formos ar kitokia iškirpte. Taip pat dekoruotos tiuliu, nėrinių aplikacijomis ar mažyčiais blizgiais karoliukais ir akmenėliais. Viskas priklauso nuo Jūsų noro ir fantazijos.

vestuviniai sijonaiIr žinoma nepakartojami tiulio sijonai, skirtingų ilgių, modelių ir kirpimų! Tai antroji šio puikiojo pasirinkimo dalis. Galite pasirinkti bet kurį patikusį sijoną ir jį derinti prie viršutinės suknelės dalies. Tiesą sakant, derinimo problemų neturėtų iškilti, nes prie visų viršutinių dalių puikiai derės bet koks pasirinktas tiulio sijonas.

Vilkint tik viršutinę suknelės dalį – mini suknelę – vakare jausitės patogiai ir neprarasite elegancijos prieskonio. Jeigu norite būti išskirtinė tiek ceremonijos metu, tiek vakare, galite rinktis vieną viršutinę dalį ir du skirtingus ilgio, kirpimo ar stiliaus sijonus, kuriuos galėsite pasikeisti dienos eigoje. Toks pasirinkimas sukuria Jums nuostabią galimybę susikurti tokią suknelę, kurios neturės niekas kitas ir ji bus Jūsų vaizduotės bei fantazijos vaisius.

Visas SANTA salono vestuvines sukneles rasite čia.