vestuviniu sukneliu siluetaiKiekviena moteris yra skirtingo kūno tipo, todėl labai svarbu prieš pradedant ieškoti vestuvinės suknelės, daugiau sužinoti apie skirtingus suknelių siluetus ir kokie siluetai geriausiai tinka skirtingoms kūno formoms. Pristatome Jums trumpą ir lengvai suprantamą suknelių siluetų vadovą, kuris Jus supažindins su įvairiais vestuvinių suknelių siluetais.

Pūsta suknelė (Ballgown): “Princesės” pūsta suknelė su priglundančia, įliemenuota viršutine dalimi, platėjančia ties juosmeniu su pūstu sijonu iki žemės. Tokio silueto suknelės puikiai tiks moterims turinčioms kriaušės tipo figūrą, kadangi yra paslepiama platesnė apatinė kūno dalis. Toks siluetas netinka smulkaus, žemo kūno tipo moterims, kadangi pūstas sijonas gali atrodyti per didelis smulkiam kūnui ir Jūs atrodysite dar žemesnė bei smulkesnė.

A linija (A-Line): Įliemenuota viršutinė dalis iki juosmens ir nuo juosmens krentantis audinys iki žemės, suknelės kontūras panašus į didžiąją “A” raidę. Tinka visiems kūno tipams.

Modifikuota A linija (Modified A-Line): įliemenuota viršutinė dalis ir klubai, ir palaipsniui į apačia platėjanti suknelė. Modifikuotas “A” linijos suknelės sijonas labiau priglunda prie kūno, nei tradicinis “A” linijos suknelės modelis. Šis siluetas tinka visiems kūno tipams.

Trimitas (Trumpet): įliemenuotas visas kūnas ir siluetas platėja ties šlaunies viduriu. Šis kirpimas yra vidurinis variantas tarp “A” linijos suknelės ir undinėlės tipo suknelės. Tobulai tinka moterims su plona talija, kaip kad smėlio laikrodžios kūno tipas, banano kūno tipas ar smulkiam bei žemo ūgio kūno tipui. Toks siluetas netinka kriaušės ar oboulio kūno tipui, kadangi šis siluetas išryškina pilvo ir klubų sritis.

Undinėlė (Mermaid): kūnas įliemenuotas nuo krūtinės iki kelių ir platėja šalia kelių. Idealiai tinka moterims, kurios yra liekno kūno ar turi laikrodžio formos kūną ir gali drąsiai parodyti savo kūno išlenkimus. Šis siluetas netinka oboulio kūno tipui ir plius dydžio kūno tipui.

Prigludusi (Sheat): siaura forma, kuri krenta žemyn nuo kaklo linijos iki pat apačios. Puikiai tinka lieknam kūnui, kaip kad banano forma ar žemo ūgio, smulkiam kūnui.  Taip pat puikiai tinka smėlio laikrodžio kūno tipo metorims, kurios nori parodyti savo išlenkimus. Šis siluetas netinka kriaušėms; prigludusi suknelė išryškins papildomus kilogramus.

Arbatos ilgis (Tea-Length): Toks itin keistas suknelės silueto pavadinimas, susiformavo todėl, jog pagal istoriją senais laikais, būtent tokio ilgio suknelės puikiai tikdavo arbatos laikui, kuomet visos moterys susirinkdavo gerti arbatėlės. Šio silueto sijonas krenta tarp kulkšnies ir kelio. Puikiai tinka visiems kūno tipams.

Mini: Suknelė baigiasi sukščiau kelių. Puikiai tinka banano formos kūno tipui. Netinka plius dydžio kūno tipui.