vestuviniu sukneliu kosmaraiVestuvinių suknelių kainos specialiuose salonuose, butikuose ar dizainerių parduotuvėse gali stipriai paploninti jaunosios piniginę, todėl vis daugiau nuotakų savo svajonių suknelės ieško internete.  Šio fenomeno populiarumas yra stipriai išaugęs ir auga dar iki šiol. Tam yra viena pagrindinė priežastis – suknelės internete daug pigesnės. Būtent dėl šios priežasties nuotakos vis dažniau susigundo įsigyti savo vestuvinę suknelę internetu. Tačiau, kas atsitinka, kuomet gaunate visai ne tai ką matėte nuotraukose? Dalinamės tikromis istorijomis, kurias papasakojo kitų šalių nuotakos.

Kaip reaguotumėte, jeigu gavusios suknelę, kurią užsisakėte internetu, pamatytumėte, jog minėta suknelė stipriai skiriasi nuo tos kurią turėjote gauti? Kokia būtų jūsų reakcija, jeigu suprastumėte, jog vietoje Svarovski kristalų papuošimų, būtų tik pigios karoliukų aplikacijos? O vietoje prabangaus šilko, tik pigus poliesteris? Toks vestuvinės suknelės scenarijus skamba tarsi košmaras, tiesa? Tačiau tai ne sapnas, o realybė!

Google paieškos laukelyje suvedus raktažodžius “pigios vestuvinės suknelės” prieš jūsų akis atsivers begalė pasiūlymų įsigyti išties kokybišką vestuvinę suknelę už labai patrauklią kainą. Kuri taupanti nuotaka nesusigundytų tokiu pasiūlymu? Tačiau, kas slypi po tokiais patraukliais pasiūlymais? O gi pigios dizainerių suknelių kopijos, kurios pagamintos ne iš Šantilje nėrinių, o iš Kiniško poliesterio. Pagalvojote, o kas gi čia tokio? Suknelę tiesiog  nusiūsiu atgal ir susigražinsiu pinigus? Pamirškite tai. Dažniausiai pardavėjas tik pasako, jog pinigai negražinami. Ar šiuo metu nepagalvojote apie lietuvių liaudies patarlę “Skūpas moka du kartus”? Mes pagalvojome.

Viena nuotaka iš Australijos tokią patirtį aprašė savo tinklaraštyje.  Ji pasidalino savo baimėmis ir nerimu, po to, kuomet internetu užsisakė savo vestuvinę suknelę ir nežinojo ko tikėtis. Gavusi savo vestuvinę suknelę iš interneto ji buvo apstulbusi. “Užsisakiau vestuvinę suknelę internetu. Atkeliavo, Dievas žino, kas per daiktas. Kažkoks pamušalas sveriantis toną. Aš niekada nedėvėčiau apdaro, kuris tiek sveria ir taip atrodo.” Vėliau ši blogerė perspėjo ir kitas nuotakas, jos tai buvo jos didžiausia klaida, o žvelgiant į suknelę, norisi rėkti, jog tai šlykščiausia suknelė kokią yra tekę matyti.

Dar viena nuotaka, užsisakiusi suknelę internetu, parašė tokį komentarą: “ Aš nusipirkau savo suknelę internetu, tačiau esu labai nusivylusi. Suknelė yra iš labai prastos kokybės medžiagos. Aš norėčiau gražinti produktą, tačiau pardavėjai nebenori man gražinti mano sumokėtų pinigų. Trumpai tariant: jie pardavinėja labai prastas ir labai prastos kokybės bei medžiagos sukneles ir taip apgaudinėja žmones.”

Nuotakos, bei tos kurioms tiesiog nepasisekė su internete užsisakytomis suknelėmis pasakoja, jog produktas, kuris pasiekia jų namus nė iš tolo neprilygsta produktui nuotraukose, o pardavėjas pinigus gražinti atsisako teigdamas, jog suknelės nuotraukoje ir realybėje labai panašios.

Nepasitikėkite ir tuo, jeigu pardavėjas jums garantuos pinigų gražinimo atvejį, su sąlyga jeigu prekė jūsų netenkins. Vienai nuotakai taip ir atsitiko.  Prekės įsigijimo sąlygos teigė, jog yra 100% tikimybė susigrąžinti pinigus, jeigu prekė netenkins užsakovo. Tačiau pareikalavus pinigų už nekokybišką suknelę, pardavėjas tiesiog atsisakė gražinti pinigus, tikindamas, jog suknelės, anot jo, vienodos.

Tokių ir panašių istorijų internete apstu, kaip ir apgautų moterų bei bjaurių sukčių. Nevertėtų pasitikėti neaiškiais skelbimais, bei nekvalifikuotais pardavėjais. Jeigu taip atsitiko, jog vis tik norite užsisakyti suknelę internetu, skaitykite rekomendacijas ir atsiliepimus. Klauskite kitų nuotakų, prašykite nuotraukų ir kitos informacijos. Tačiau ar verta rizikuoti? Galbūt jūsų draugei pasisekė, tačiau jeigu jums nepasiseks? Ar verta mokėti pinigus už “katę maiše”?

Visas košmariškų vestuvinių suknelių nuotraukas žiūrėkite mūsų pinterest nuotraukų galerijoje: https://www.pinterest.com/santasalonas/wedding-dresses-nightmare/