vestuvines sukneles 2018 metu tendencijos 0

Vestuvinės suknelės, kaip ir visi kiti drabužiai ar avalynė, turi savo tendencijas, kurios kas sezoną ar kas metus keičiasi, pasipildo, transformuojasi. Vestuvinių suknelių salonai, mados namai, prekiniai ženklai ir dizaineriai iš viso pasaulio keliauja į mados savaites, kuriose pristato savo vestuvinių suknelių kolekcijas ir, žinoma, karščiausias ateinančio sezono tendencijas. Tam tikros vestuvinių suknelių tendencijos įsitaiso pačiose viršūnėse ir taip greitai nepasitraukia, tačiau kasmet galime išvysti šį tą naujo, nematyto ir originalaus. Tad norint koja kojon žengti su žymiausiais pasaulio dizaineriais ir prekiniai ženklais siūlome susipažinti su karščiausiomis 2018-tųjų metų vestuvinių suknelių tendencijomis.

Kapos ir palerinos

Kaip ir praėjusį, taip ir ateinantį sezoną įvairios vadinamosios kapos, palerinos, skraistės ir apsiaustėliai išlieka on the top. Matyt ši tendencija išties pasiteisino, kadangi dizainerių ir prekinių ženklų vestuvinių suknelių kolekcijose vis dar gausu įvairių šedevrų pečiams pridengti ar efektingų skraisčių, tarsi kaskada nuvilnijančių žemyn. Tai aksesuaras, kuris atkeliavo dar iš Viktorijos laikų, o vadinamosios kapos, verčiant iš lotynų kalbos reiškia puošnų apsiaustą be rankovių, susegamą po kaklu. Tiesa, kapomis būdavo vadinamas dvasininkų liturginis drabužis, tačiau šiandieniame mados pasaulyje, kaip galime pastebėti, jis gerokai transformavosi. Būtent tokių kapų ir įvairių palerinų ateinantį sezoną tikrai pamatysime vestuvinių suknelių kolekcijose.

vestuvines sukneles 2018 metu tendencijos vestuvines sukneles 2018 metu tendencijos 1

Off-the-shoulders

Off-the-shoulders tai tokia vestuvinių suknelių tendencija, kuri taip pat tęsia savo erą dar nuo praėjusio sezono. Tokių, pečius apnuoginančių, vestuvinių suknelių taip pat galima pamatyti daugelyje vestuvinių suknelių kolekcijų ir vestuvinių suknelių salonų vitrinose. Nuotakos mielai renkasi tokius modelius, kadangi jie suteikia subtilaus seksualumo ir moteriškumo. Apnuoginti moters pečiai, kaip žinia, atrodo ypač patraukliai. Todėl ateinantį sezoną raktikaulį pabrėžiančios, seksualios, subtilios ar kuklesnės vestuvinės suknelės išliks nepaprastai populiarios.

vestuvines sukneles 2018 metu tendencijos 2 vestuvines sukneles 2018 metu tendencijos 3

Kaspinai kaspinėliai

Šis, dar iš vaikystės atėjęs puošnių suknelių akcentas, persikelia ant vestuvinių suknelių modelių ir įsiveržia tarp karščiausių 2018-tųjų metų vestuvinių suknelių tendencijų. Drąsesni dizaineriai ir prekiniai ženklai, kaspinus pasitelkia kaip pagrindinį vestuvinės suknelės išskirtinumą ir pateikia jį taip, jog jis būtų didelis ir matomas. Kiti – pasirenka kuklesnį, labiau subtilų ir pateikia ne kaip šventės karalių, o kaip mergaitišką suknelės akcentą ar detalę. Kaspinai ant pečių, ties juosmeniu, nugaroje ar kur kitur. Madingi visi ir kuo didesni.

vestuvines sukneles 2018 metu tendencijos 4 vestuvines sukneles 2018 metu tendencijos 5

3D gėlių motyvai

Gėlės, kaip ir visais laikais, buvo vienas populiariausių pasirinkimų kuriant ir modeliuojant tiek vestuvines, tiek kitoms progoms skirtas, sukneles. Tačiau, gėlės gėlėms nelygios. Ateinantį sezoną vis dar išlieka ypač populiari 3D gėlių motyvų tendencija. Ir nėra ko stebėtis, kadangi būtent tokie 3D gėlių motyvai paprastą vestuvinę suknelę gali paversti karališku nuotakos rūbu, kuris atrodys ne tik prabangiai, bet ir labai stilingai. Įspūdingi siūviniai, aplikacijos, ornamentai ir toliau puošia garsiausių pasaulio dizainerių vestuvines sukneles ir tarp nuotakų išlieka ypač populiarūs.

vestuvines sukneles 2018 metu tendencijos 6 vestuvines sukneles 2018 metu tendencijos 7

Perlai, kristalai, karoliukai…

Galime pastebėti, jog ši tendencija po truputi užsitarnavo savo vietą karščiausių vestuvinių suknelių top‘e. Jeigu kiekvieną sezoną ant podiumų galėjome pastebėti vis daugiau visokių žėrinčių grožybių, perliukų, karoliukų ar kristalų, tai ateinantį sezoną tai tapo tikru hitu ir tokių dailių papuošimų galima pamatyti kiekviename vestuvinių suknelių kolekcijos pristatyme. Save gerbiantis vestuvinių suknelių dizaineris ar prekinis ženklas tiesiog privalo, ateinantį sezoną turėti tokio dizaino vestuvinių suknelių, kurios būtų nusagstytos perlais, žibančiais kristalais ar ekstravagantiškais karoliukais. Tai tarsi Tiffany įkvėpta vestuvinių suknelių tendencija, kuri, net neabejojame, užkariaus nuotakų širdis.

vestuvines sukneles 2018 metu tendencijos 8

Gili V formos iškirptė

Ši tendencija tai sugrįžta, tai vėl dingsta, todėl kiekvieną sezoną galime sulaukti jos pasirodymo vestuvinių suknelių kolekcijose. Gili V formos iškirptė, tikriausiai visuomet išliks, mažiau ar daugiau, madinga. Tiesiog svarbiausia ją pateikti skoningai ir elegantiškai. Ir vestuvinių suknelių dizaineriams ar prekiniams ženklams tai puikiai pavyksta. Šį sezoną populiarios ypač gilios V formos iškirptės su kuriomis susidraugautų ne visos nuotakos. Šiek tiek iššaukiančios, drąsios, tačiau nepaprastai stilingos ir savimi pasitikinčiai nuotakai visiškai priimtinos vestuvinės suknelės. Reikėtų tik nepamiršti taisyklės, kuri teigia, jog negalima visko atidengti iš karto. Jeigu renkatės vestuvinę suknelę su gilia V formos iškirpte, jos sijonas turėtų šluoti žemę, o ilgos rankovės būtų tobulas derinys atsveriantis gilios iškirptės atidengtą dekoltė.

vestuvines sukneles 2018 metu tendencijos 11 vestuvines sukneles 2018 metu tendencijos 12

Norint per savo vestuves atrodyti stulbinančiai nėra būti sekti tendencijų, tačiau jeigu Jūs esate trendų mergina, tikriausiai Jūsų spintoje didžiosios dienos jau laukia tendencijų įkvėpta vestuvinė suknelė. Jeigu savo svajonių vestuvinės suknelės dar neradote, kviečiame apsižvalgyti po mūsų, ypač platų vestuvinių suknelių asortimentą. Salono SANTA vestuvinės suknelės .

Kiekviena nuotaka turi laisvę pasirinkti vestuvinę suknelę pagal savo individualų skonį ir galbūt tendencijas diktuojate Jūs pati. Todėl net neabejojame, jog per savo šventę atrodysite stulbinančiai! Na, o jeigu vis tik Jums prireiktų profesionalių stilisčių konsultacijų, laukiame Jūsų atvykstant!