Vasara yra tikra vestuvių sezono žvaigždė. Šiltesnis oras tiesiog pažadina mūsų norus švęsti, organizuoti vakarėlius ar kitaip smagiai leisti laiką. Lietaus tikimybė yra mažesnė nei rudenį ar pavasarį, o ilgesnės dienos džiugina saulėtais orais ir galimybe šėlti iki aušros! Šiandien mes norime su Jumis pasidalinti keletu rekomendacijų, kurios tikrai pravers, jeigu norite, jog vestuvių šventė vasarą būtų išties sėkminga ir neužmirštama!

73854209f76f96058875c7043f6277fd

Ceremonijos vieta ir laikas

Dauguma jaunavedžių, kurie aukso žiedus maino vasarą, pasirenka vėlyvos popietės metą, kadangi likusią dienos dalį yra tiesiog per karštą. Todėl reikėtų šiek tiek palaukti, kol saulė taps mažiau karšta ir alinanti, o oras po truputi pradės vėsti. Priklausomai nuo mėnesio, geras laikas yra 18 – 19 valanda. Nors tai taip pat priklauso ir nuo šventės vietos.

4cb49681df1b2803e7168857eebdd356
Jeigu ceremonija bus bažnytinė, nepamirškite prieš keliaujant į bažnyčią ir iš jos, savo svečiams pasiūlyti vandens ar kitokio šalto gėrimo, kuris padėtų atsigaivinti šiltą vasaros diena. Jeigu ceremonija vis tik bus išvažiuojamoji ir savo šventei rinksitės parką, dvarą, sodybą, pajūrį ar kitą atvirą erdvę gamtoje, stenkitės susirasti tokią vietą, kuri nebūtų ypač saulėta. Geriausia rinktis vietą šešėlyje arba mažai saulėtoje vietoje. Tokiam šventės scenarijui reikėtų įrengti gaiviųjų gėrimų barą, kad svečiai belaukiant ceremonijos pradžios galėtų atsigaivinti.

201a52f6596fec8893ebb843526d5ec5

Suknelė

Kitas labai svarbus dalykas, apie kurį privalote pagalvoti, yra suknelė. Nors Jūs galbūt ir jaučiate silpnybę suknelėms ilgomis rankovėmis ar tokioms, kurios pasiūtos iš satino ar mikado šilko, vasaros metu tokių reikėtų atsisakyti. Žinoma, jeigu Jūsų vestuvės vyks kalnuose, kur oras vėsesnis, ar Skandinavijos šalyse, kur klimatas taip yra ne toks karštas kaip pavyzdžiui pietuose, tuomet drąsiai galite rinktis storesnio audinio ar sukneles ilgomis rankovėmis. Tačiau, jeigu Jūsų vestuvės vyks karštą vasaros popietę, Jums reikėtų rinktis plonesnio ir lengvesnio, orui pralaidaus audinio suknelę. Atminkite, kad Jūs norėsite visą dieną jaustis gaiviai ir patogiai, todėl suknelės pasirinkimas yra labai svarbus elementas.

RRSS-Sev-Hacienda-DA-4-RAFIA_1-683x1024
Dekoras

Jūsų vestuvės turėtų atspindėti tai kokie Jūs esate kaip pora ir jos turėtų būti tarsi tramplinas svečiams gauti bent dalelę Jūsų laimės ir pažinti Jus dar artimiau. Vestuvių šventė nėra tiesiog šventė. Organizuodami, planuodami ir švęsdami vestuves Jūs transliuojate atitinkamą žinutę savo svečiams bei artimiesiems. Tačiau, be viso to, Jūsų šventė turėtų derėti su sezonu, kuriuo ketinate kelti vestuves. Tikriausiai, švęsdami vestuves vasarą nesirinksite karštų gėrimų ir Naujųjų metų blizgučių, o pavasario vestuvėse ant stalo nepatieksite karšto obuolių pyrago su kakava. Vestuvėms vasarą mes rekomenduojame perkelti šventę į lauką, lauko terasą ar pavėsines su daugybe mažų žibintų ar lempučių, kurios vasaros naktį pavers tiesiog magiškai romantišku stebuklu.

570c0dcdbdaecd8142db39604a1cd2ce

Jeigu nenorite paskutinę minutę būti užklupti lietaus, tam yra puiki išeitis – lauko pavėsinės, o jeigu oras per ne lyg karštas rinkitės tokią vietą, kurioje būtų įmontuoti oro kondicionieriai.

Yra daugybė būdų kaip galite papuošti svečių priėmimo vietą, kad ji atrodytų ypač žavingai. Kalbant apie gėlių dekoracijas, mes siūlome rinktis tokias spalvas, kurios sukurtu šviesią ir gaivią aplinką.

aa4abfd7205f9a6bfdb13afb9ccd234a

Jeigu Jūs esate pašėlusi nuotaka, pasinaudokite proga ir pasitelkite savo šventės dekorui ryškias spalvas. Tačiau, jeigu esate ramesnės sielos, šviesių spalvų dekoras vasaros vestuvėse atrodys tiesiog pasakiškai. Ir žinoma, nepamirškite žvakių. Romantikos juk niekad nebus per daug, tiesa?

Duoklė svečiams

Svečiai yra labai svarbus Jūsų vestuvių elementas ir jie patys tai supranta. Todėl nereikėtų pamiršti jų komforto ir užtikrinti, jog Jūsų šventėje jie jaustųsi išties patogiai. Taip kiekvienas svečias pasijaus ypatingai. Jiems tikrai patiks, jeigu saulėtą dieną pasirūpinsite vėduoklėmis, skėtukais, akiniais nuo saulės ar skrybėlaitėmis.

Raquel-Benito1-1024x683
Taip pat svečiai tikrai būtų sužavėti, jeigu pasirūpintumėte naktinių šokių apavu. Tai galėtų būti tam tikros basutės, espadrilės ar vadinamieji balerinos bateliai. Visos viešnios Jums tikrai bus dėkingos už galimybę patogiai šokti visą naktį.

Meniu

Bodas-de-Cuento-2-768x1024
Mes visi žinome, kad per vestuves būna patiekiama daugybė skanaus maisto. Vasaros vestuvėms, vis tik siūlome rinktis ne šiaip skanų maistą, o pirmenybę teikti lengvam, šviežių ir gaivių produktų meniu. Taip pat porcijos gali būti šiek tiek mažesnės, kad svečiams nereikėtų jaudintis dėl virškinimo problemų. Kaip žinia, vasarą norisi lengvesnio ir greitai virškinamo maisto, o apetitas dažniausiai būna mažesnis, nei vėsesniu metų laiku. Padiskutuokite šiuo klausimu su savo maisto tiekėju, jis tikrai Jums pasiūlys šaunių meniu idėjų.

4148f3c054cb7e46788de3a27b60c207

Taip pat nepamiršite pasirūpinti šaltais gėrimais ir kokteliais. Užtikrinkite, jog Jūsų svečiai turėtų galimybę atsigaivinti šaltu vandeniu, kokteiliais su ledukai ir kitais šaltaisiais gėrimais. Galite šventės vietoje susiorganizuoti šaltą ledo barą su gaiviaisiais gėrimais ir užkandžiais. Jūsų svečiams karštą vasaros dieną tai labai patiks.

528706724238457cc76241b20a2f56e5