juoda sukneleJovani sukurtos suknelių kolekcijos matė daug pasikeitimų per pastaruosius metus ir su nauja kūrybine dizainerių grupe, Jovani suknelės yra geriausia ką, Jums, kada nors teko matyti. Nauji stiliai, siluetai, kirpimai bei medžiagos, Jovani kolekcijos įvaizdis tęsiasi nuo klasikos  iki koncervatyvumo su paprastumo bei elegancijos prieskoniu.

Ilgą laiką žinomas dėl savo aukštos kokybės bei šiuolaikiško dizaino, Jovani yra pagrindinis pasirinkimas  Jūsų vakarėlio ar išleistuvių apsirengimui.  Mūsų platus suknelių pasirinkimas leis įtikti kiekvienai iš Jūsų,  nuo trumpų kokteilinių iki dizainerių kurtų suknelių. Mes esame pamaloninti galėdami pristatyti Jums, aukščiausios mados tendencijas,  nes mūsų talentingi dizaineriai yra visada vienu žingsneliu pirmaujantis mados pasaulyje.

Kad ir kaip ten bebūtų Jovani dizainas – Jūsų trūkstamas faktorius nuo „ gražios“ tapti užburianti!. Nėra jokių abejonių, kad neliksite nepastebėta vilkėdama Jovani drabužį savo vakarėlyje, išleistuvėse, vestuvėse ar kitame, Jums, specialiame vakarėlyje. Mūsų kolekcijos kalba pačios už save. Neapgaudinėkite savęs vilkėdamos kažką kitą.

Mes tai pat siūlome plačią elegantiškumu bei unikalumu kvepiančią proginių suknelių kolekcijos liniją, mūsų jaunesniam klientui, įsimintiniausiam jų gyvenime įvykiui – tai išleistuvių vakarui.

elegantiska sukneleMes visos norime turėti mažą juodą suknelę savo drabužinėje, specialiam vakarui, ar netykėtam pakvietimui. Čia , Jūs rasite didelį kokteilinių bei mini suknelių pasirinkimą. Mes suprantame Jūsų, šiuolaikinės moters užimtą gyvenimo būdą, dėl to sukūrėme tobulą proginių ir vakarinių suknelių kolekciją, kad Jums nebereikėtų ieškoti idealiai atrodančios suknelės.

Atraskite vintažinį ir retro suknelių stilių su egzotinėmis medžiagomis bei rauktinukais. Nesvarbu, kokio įvaizdžio siekiate, Jūs visuomet norite pasirinkti idealiai Jums tinkančią suknelę. Kiekviena mūsų suknelė yra įvairių dydžių net plius dydžio.

Mes esam geriausias pasirinkimas! Išsirinkite sau tinkančia suknelę iš mūsų didžiulio pasirinkimo. Padarykite išsuki sau, su skaisčiai auksine, oranžine ar žalsvai melsvomis spalvomis iš mūsų vakarinių suknelių linijos.

Jovani sujungia ryškias spalvas su aukščiausią medžiagų kokybę bei unikaliu dizainu,dėl to mūsų naujausia kolekcija pasižymi rafinuotu nepaprastumu. Jūs esate verta atrodyti geriausiai per kiekvieną specialią progą ir mes norime, Jums, padėti susikurti kerintį įvaizdį.

Kai išsirinksite idealią suknelę Jums reikės nepamiršti pasirūpinti ir atitinkama šukuosena bei makiažu, Jūsų įvaizdžio užbaigimui. Mūsų stiliaus ekspertai padės Jums su šita užduotimi, nuo makiažo patarimu bei kitu aksesuarų suderinimo.

Jovani proginių suknelių kolekcija turi nepriekaištingai atrodančių suknelių,  Jūsų, ypatingai šventei. Visų moterų pagrindinė mintis „O ką gi apsivilkti?“.  Ne kiekvieną dieną užsivelkame elegantišką drabužį ir būname visų dėmesio centre. Jei nuspręsite sužibėti  bei sublizgėti kodėl nepasirinkus „glamūrinio“ apdaro ir taip prikaustyti visų esančiųjų žvilgsnius?!

 Visos mūsų suknelės yra rankų darbo bei individualiai pasiūtos kiekvienai iš Jūsų.

Madingoms bei šiuolaikiškoms paauglėms  mūsų 2014 kolekcijos suknelės yra tikras hitas. Šiais laikas išleistuvės nebetokios, kokios būdavo ankščiau. Mūsų ranka pieštos ar raštuotos  suknelės leidžia kombinuoti įspūdingą elegancijos įvaizdį.