tony bowls raudona sukneleTONY BOWLS LeGala suknelės yra nuostabių linijų ir puikiai tinka kurti dramatišką, žvilgsnius prikaustantį įvaizdį didžiajam vakarui. Akmenėliais inkrustuoti korsetai, prabangi tekstūra ir pūsti sijonai yra sąrašo viršūnėje kartu su TONY BOWLS LeGala suknelėmis. Pasirinkusios vieną šios kolekcijos suknelių, patikėkite, priversite žmones atsisukti į Jus dar ir dar kartą.

tony bowls spalvotosTONY BOWLS “LeGala” SUKNELĖS

“GALA” lietuvių kalboje reiškia iškilmingas ir šventiškas, todėl ne veltui šis žodis sudaro kolekcijos pavadinimą. Kas gi daugiau, jei ne iškilmės, elegancija ir mada vienoje vietoje? Žinoma, tai TONY BOWLS LeGala suknelės. Į savo drabužinę Jūs galite įnešti nuostabų, išskirtinį šventės jausmą, būtent tuo metu kada ją turite paminėti. “Jaunesnė” ir “stilingesnė” nei kitos TONY BOWLS kolekcijos, LeGala yra jaunatviška kolekcija ir atiduoda duoklę jaunajai kartai. Kolekcijos tendencijos prasideda nuo ilgų sijonų, korsetų su petnešėlėmis ir be jų, įvairių papuošimų, kurie žiba tikrąją ta žodžio prasme, ir tiesiog verčia Jus nekantriai sužibėti savo išleistuvių šventėje, formalioje ceremonijoje, svarbiame vakarėlyje ar kitame renginyje.

RYŠKUS IR NUOTAIKINGAS

Pribloškiančios, ryškios, apnuoginančios pečius, su gėlių motyvais vakarinės suknelės iš karto leis Jums žinoti, jog tai ne Jūsų mamos suknelių kolekcija. Pūstos, princesės stiliaus suknelės, dekoruotos žvyneliais, kurios puikiai tiks vestuvių viešnios vaidmeniui vestuvių iškilmėse. Balti ir mėlyni tonai, ilgi ir pūsti sijonai – tai kitas TONY BOWLS suknelių kolekcijos atspindys. Žinoma, šioje kolekcijoje yra ir mažiau formalių suknelių, kurios yra laisvesnės, ir moterys, kurios mėgsta dėvėti raudoną – stiprybės ir aistros spalvą – tikrai ras iš ko pasirinkti. Jas nustebins asimetrinės, akmenėliais inkrustuotos vakarinės suknelės, taip pat puoštos žvynelių aplikacijomis. Su aukšta kaklo linija ar itin atvira iškirpte nugaroje: tai suknelės, kurios tiek savo spalva, tiek modeliu atskleis kiekvienos damos moteriškumą ir stiprybę.

tony bowls zydra sukneleVienas TONY BOWLS LeGala vakarinių suknelių bruožas yra ne didelis kiekis papuošimų, kurie atskleidžia aukštą kokybę ir prabangius audinius, o tuo pačiu ir žaismingumą bei geriausius moters fizinius požymius. TONY BOWLS LeGala kolekcijos seka “T” formos tendenciją, kuri reiškia, jog suknelės sukurtos taip jog pabrėžtų liekną taliją ir išryškintų biustą, na o baigtusi plačiu, pūstu arba lengvai krentančiu sijonu.

RYŠKI MADA, KLASIKINĖ IŠVAIZDA

balta suknelePrisiminus 1940 – tuosius ir to meto filmų žvaigždes, TONY BOWLS dizaineriai buvo įkvėpti nuotraukų ir filmų iš to amžiaus. Jūs galite rinktis iš vakarinių suknelių be petnešėlių, dekoruotų žvyneliais, asimetrinės formos suknelių, taip pat su žvyneliais, arba pūstų, be petnešėlių suknelių, puoštų karoliukais. Tai suknelės, kurios buvo matomos Holivude dar 20 – tojo amžiaus pradžioje. Jeigu Jūs norite kažko labiau moteriško, tačiau tuo pačiu ir ryškaus, ši kolekcija taip pat turi ką pasiūlyti. Ryškūs gėlių ornamentai sukneles paverčia ryškiomis, o kartu ir itin moteriškomis. Vilkint tokio modelio suknelę Jūs atrodysite ne tik pritrenkiančiai, tačiau ir pasitikinti bei savimi besirūpinanti moteris. Nebijokite pasirinkti kažko kitokio, kažko išskirtinio ir išeiti iš komforto zonos, ypatingai jeigu tai Jūsų išleistuvės ar kita itin svarbi šventė. Tai puiki proga eksperimentuoti ir atrasti savo skonį bei susikurti stilių.

GERIAUSIAS BŪDAS IŠSIRINKIT SAVO “LeGala” SUKNELĘ

Jeigu Jūs ieškote suknelės iš TONY BOWLS LeGala kolekcijos, vadinasi Jūsų laukia svarbi šventė ir Jūs norite atrodyti taip gerai, kaip tik įmanoma. Siūlome Jums apsvarstykite keletą dalykų, prieš nusiperkant suknelę. Kuriomis savo kūno dalimis labiausiai pasitikite? Kitaip tariant ką norėtumėte pabrėžti? Tai Jūsų rankos? Klubai? Liemuo? Galbūt Jūs esate ypatingai patenkinta sėdmenimis, kuriuos taip sunkiai tobulinote sporto salėje? O galbūt laikas parodyti šiek tiek daugiau Jūsų sportiškų kojų? Kuomet nuspręsite kokiomis savo kūno vietomis esate labiausiai patenkinta Jums bus paprasčiau jas pabrėžti ir parodyti. Susiraskite aksesuarus, kurie pabrėžtų Jūsų ilgą kaklą, liekną taliją ir nuostabias ilgas kojas. Jūs taip pat turėtumėte pasirinkti tokią suknelės spalvą, kuri tiktų prie Jūsų plaukų spalvos ir ją paryškintų. TONY BOWLS LeGala kolekcijoje daugybė modelių yra ne vienos, o kelių spalvų, būtent tai leis Jums pasirinkti tinkančią suknelę. Pagalvokite ir apie bendrą vaizdą. Kokia bus žmonių reakcija Jus išvydus? Koks Jūsų tikslas? Ar Jūs norite būti princesė, ar filmų žvaigždė? Kuomet nuspręsite dėl to, Jums bus lengviau išsirinkti suknelę ir atrodyti pritrenkiančiai!

TONY BOWLS LeGala suknelių kolekciją rasite čia.