pronovias atelier pronovias 2017Barselonos širdis,  PRONOVIAS  mados namai, dar visai neseniai visam pasauliui pristatė naująsias Atelier Pronovias ir Pronovias vestuvinių suknelių kolekcijas, kurios, kaip ir kasmet, abejingų nepaliko! 2017 – tųjų metų kolekcijose dominuoja nauji siluetai, novatoriški audiniai, subtilios rankų darbo detalės ir siuviniai bei dar daugiau spalvinių variacijų. Atraskite naujausias tendencijas, kurias siūlo vestuvinių suknelių gigantė Pronovias ir savo vestuvių dieną visus pakerėkite!

2017 – tųjų metų Atelier PRONOVIAS vestuvinių suknelių kolekcija

Naujoji, 2017 – tųjų metų Atelier PRONOVIAS vestuvinių suknelių kolekcija su meile buvo kuriama, PRONOVIAS kūrybos direktoriaus Herve Moreau ir jo profesionalios kūrybinės komandos. Ši kolekcija yra tokia, kuri jūsų vestuvių dieną pavers tikrų svajonių išsipildymu! 2017 – tųjų metų kolekcijoje buvo pirmą kartą panaudotas strech gauze (ištemptas tinklelis/permatomas audinys) audinys, kuris sukuria antrosios odos efektą su delikačiais, permatomais rankų darbo nėriniais ir siuviniais. Tai tiesiog fantastiškas pasirinkimas nuotakoms, kurios savo vestuvių dieną nori atrodyti net tik gražiai, tačiau ir įnešti subtilaus seksualumo į savo šventę.

Šį sezoną ir toliau dominuoja prabangūs, klasikiniai audiniai tokie kaip nėriniai, Mikado šilkas ar krepas. Į vestuvinių audinių pasirinkimą taip pat įeina ir prabangūs Šantilje nėriniai, kurie naudojami norint strategiškai pagyvinti suknelės dizainą ir įrėminti nuotakos figūrą ir kūno linkius.

Kaip ir praėjusių metų kolekcijoje, didelis dėmesys skiriamas užpakalinei suknelių daliai – nugarai. Čia dominuoja įvairūs kristalų papuošimai, karoliukai, perliukai ir kiti siuviniai. Taip pat delikatūs nėriniai bei aplikacijos iš raštuoto tiulio, kuris šį sezoną yra aukštosios mados viršūnėje.

2017 – tųjų metų PRONOVIAS vestuvinių suknelių kolekcija

2017 – tųjų metų PRONOVIAS vestuvinių suknelių kolekcija pasižymi itin įvairiais audinių pasirinkimais, spalvų variacijomis bei papuošimų, aplikacijų  ir siuvinių gausa, kuri į kolekciją įnešą reikiamą ugnelę. Ši kolekcija yra lengvesnė nei praėjusį sezoną, o tai prideda daugiau plazdėjimo gausiame suknelių asortimente. Švarūs siluetai taip pat yra šio sezono kolekcijos viršūnėje, kas įrodo patirtį ir profesionalų darbą siekiant išgauti švarias linijas ir skirtingų audinių balansą. Kalbant apie spalvines variacijas, vis dar karaliauja balti atspalviai, o juos karts nuo karto papildo subtili pastelinių spalvų gama.

Dar vienas šio sezono kolekcijos akcentas tai pastelinio tiulio sluoksniai. Švelniai rožiniai, vaniliniai ir žalsvi atspalviai su nėrinių sluoksniais sukuria tam tikrą priešpriešą tarp spalvų ir audinių, kas suteikia dar daugiau dramos vestuviniams modeliams. Neapdirbtos medžiagos ir dizainas sukuria nuostabų suknelių judėjimą, plazdenimą ir lengvumą. Krepas, nėriniai, permatomi audiniai ir žvynelių aplikacijos tai kombinacija, kuri šioje kolekcijoje pradeda savo erą. O taip pat nereikėtų pamiršti ir Valentine gauze (Valentino tinklelio/marlės/permatomo audinio) audinio, kuris šį sezoną tapo tikru atradimu!

Vestuvinių suknelių nugaros dalys susilieja su ilgais šleifais, kurie šioje kolekcijoje sukuria naujus siluetus ir skirtingas linijas. Dar viena naujiena, kuri karaliauja šioje kolekcijoje, tai neįprastos, trumpesnės vestuvinės suknelės sulig keliais, kurios šiek tiek primena kokteilines sukneles, atkeliavusias iš 1950 – tųjų metų. Naujoji PRONOVIAS kolekcija atspindi šiuolaikinę eleganciją, kuri kiekvienai nuotakai leidžia savo vestuvių dieną atrodyti nepakartojamai, o kartu ir jaustis patogiai!

2017 – tųjų metų Atelier PRONOVIAS ir PRONOVIAS vestuvinių suknelių kolekcijos jau greitai ir mūsų salone!