sottero and midgleyMAGGIE SOTTERO yra vienas iš labiausiai pripažintų ir daugiausia vestuvių srityje gavusių apdovanojimų prekinis ženklas. Ši mados kampanija savo veiklą pradėjo 1997 metais. MAGGIE SOTTERO prekinio ženklo suknelės  išsiskiria nepriekaištingu stiliumi, šiuolaikišku prieskoniu bei kokybe už priimtiną kainą.

Su dizaino studijomis Sidnėjuje, Australijoje  bei Solt Leik Sityje, Jutoje, kuriami patys gražiausi raštai su meniškumo prieskoniu bei tarptautinio skonio elementais. MAGGIE SOTTERO suknelės atspindi ne tik novatoriško dizaino patirtį, tačiau ir pasižymi prabangiais audiniais, Svarovski kristalų papuošimais, bei rankomis siuvamais elementais, kurie garsėja kaip “MAGGIE magija”. MAGGIE SOTTERO suknelių gamyboje ypač koncentruojamasi į rezultatą. Kelis kartus kruopščiai tikrinamas suknelės dizaino maketas bei visų detalių atitikimas.

maggie sottero2010 metais MAGGIE SOTTERO gavo DEBI (Distinctive Excellence in the Bridal Industry) HALL OF FAME naujoko vardą. Tais pačiais metais, spalį MAGGIE SOTTERO stiliaus namai buvo nominuoti DEBI apdovanojimuose kaip „Išskirtinio meistriškumo vestuvių pramonės dizaineriai“ bei gavo daugybę kitų nominacijų. MAGGIE SOTTERO mados namai išsiskiria kaip didžiausius apdovanojimus laimintis prekės ženklas.

MAGGIE SOTTERO misija paversti svajones realybe ir kiekvienai nuotakai  suteikti novatoriškumą, kokybę bei, žinoma, savo svajonių suknelę.

MAGGIE SOTTERO 2015 PAVASARIO KOLEKCIJA

MAGGIE SOTTERO 2015 metų pavasario kolekcija pristato permatomo audinio elementus puoštus prabangiomis detalėmis, taip pat užburiančiai laisvus bei romantiškus siluetus. Kolekcijoje dominuoja nežemiški ir itin lengvi nėriniai, šifono ir organzos deriniai su dekadentiškais perlais. Žvilgsnius prikausto žėrintys Svarovski kristalai ir trimačiai papuošimai, kurie sukuria gilumo įspūdį, struktūrą ir papildomą dozę dramos. Pagal užsakymą kurti rankų darbo nėriniai, meisriškai puošti karoliukais yra unikalūs ir skirtingi, jie  puikiai įkūnija modernios nuotakos įvaizdį.

MAGGIE SOTTERO 2015 metų vestuvinių suknelių kolekciją galite pamatyti čia.