pronovias vestuvine suknele capricornioNors apie vestuves dažna moteris svajoja visą gyvenimą ir kiekviena smulkmena yra apgalvota, tačiau kai ateina laikas tai įgyvendinti pasirodo, jog, visgi, nėra jau taip paprasta. Ką gi daryti, kad visi norai būtų išpildyti, suknelė būtų lyg iš iškarpos, kurią laikėte nuo vaikystės, o susirinkę svečiai sakytų „oho“? Sakote nespėsite, nes laiko iki vasaros liko visai nedaug? Čia patiekiame šios srities profesionalių vestuvių planuotojos Lauros Vagonės, „Santa“ salono vadovės Eglės Kybartienės ir „SLA akademijos“ vadovės Gritės Maruškevičiūtės –Tamošiūnės patarimus, kaip vestuves suplanuoti ir atšokti vos per mėnesį.

Anot vestuvių planuotojos Lauros Vagonės, jei noro yra – viskas yra įmanoma, o rezultatas bus toks, kokio ir tikėjotės

„Dažnai sulaukiu klausimo kiek laiko užtrunka suplanuoti vestuves. Tačiau galiu drąsiai atsakyti, jog jei labai norisi – jas galima suplanuoti ir padaryti vos per kelias savaites. Žinoma, nereikia pamiršti, jog  tokių norinčių būna ne vienas ir ne du. Tad viskas priklauso ne tik nuo vestuvių planuotojos, bet ir nuo civilinės metrikacijos skyrių užimtumo, norimos bažnyčios. Be to, jei ištarti „taip“ planuojate minėtoje bažnyčioje, verta prisiminti, jog tam reikalingi ir privalomi kursai, kurie gali užsitęsti iki kelių mėnesių. Optimaliausias laikas vestuvių detalizavimui, organizaciniams darbams ir vietos suradimui – trys-keturi mėnesiai. Tada kiekviena smulkmena bus apgalvota, galėsite rinktis iš daugiau šventei siūlomų vietų, daugiau laiko skirti vestuvių puošmenoms ir suknelės paieškoms. Patarimas jei svajonių vieta užimta – pasiteirauti dėl šios rezervavimo ne tokiomis populiariomis dienomis: sekmadienį, pirmadienį, antradienį.

Kalbant apie sukneles – tai priklauso nuo individualių norų. Tačiau pastebiu tendenciją, jog vis dažniau siekiama minimalizmo, tiesių kirpimų, subtilių detalių. Be abejonės klasika ir nėriniai vis dar yra labai vertinami, tačiau paprastesnės ir ne tokios pompastiškos suknelės ima viršų. Be to, patariu suknelę rinktis tada, kai jau žinosite savo šventės vietą. Jei tai bus dvaras – puikiai atrodysite su romantiško stiliaus šilko suknele, jei vestuvių puota prabangiame restorane – suknelė gali būti tokia pat išskirtinė ir puošni. Na, o jei vestuvės vyks lauke, sode ar prie jūros –  tam tiks ir paprastutė, galbūt net trumpa suknutė. Na ir kaip bebūtų, jūsų norai, jūsų vestuvės, tad rinktis jums. Ir jei bendradarbiausime, pažadu, jog kokybišką šventę galėsime suplanuoti net vasaros pradžioje“, – patarimais dalijosi Laura.

Apie suknelių pasirinkimą ir greitas paieškas pasakojo ir salono „Santa“ vadovė Eglė Kybartienė

„Neretai pasitaiko, jog suknelės prireikia čia ir dabar. Tad norint pagreitinti šį darbą, patariame gerai pagalvoti, kokios gi suknios norėtumėte ir kokie jūsų lūkesčiai. Salonuose tikrai turime ką pasiūlyti: naujausios kolekcijos „Pronovias“ suknelės kaip tik tos, kurios iš susižavėjimo privers aikčioti svečius ir, be abejo, jaunikį. Dirbame su tikrais profesionalais, tad nebijokite prašyti pagalbos, specialistų nuomonės. Dar vienas dalykas, kuris labai svarbus –  nečiupti pačios pirmos pasitaikiusios suknelės. Vestuvinė suknelė atlieka labai svarbų vaidmenį visoje šventėje, ji ilgam liks atmintyje. Tad išbandykite kuo daugiau variantų, pasimatuokite net tokias, kurios iš šalies atrodo, jog nebus tinkamos. Be to, norimą suknelę specialiai jūsų iškilmėms galime atvežti iš užsienio. Tam, žinoma, prireiks šiek tiek daugiau laiko. Tačiau, pora savaičių, juk galite skirti, tiesa?

Dar vienas patarimas – besirinkdama suknelę, ją stenkitės suderinti su vyro kostiumu ir šventės detalėmis. Jei vyras kostiumo ar smokingo dar neturi, tai irgi ne bėda – atvykite kartu. Suderinsime abiejų drabužius. Tad net ir įnoringiausi klientai ras ko ieškojo: tiek paprastą suknutę, tiek prabangią suknią, tiek šilkinį kostiumą jaunikiui. Juk ši proga neeilinė, tad ir pasipuošti turite taip, kad būtumėte laimingi“, – šypsojosi Eglė.

Apie šių metų vestuvinį makiažą ir kokį jį rinktis kalbėjo Gritė Maruškevičiūtė–Tamošiūnė

„2016 m. nuotaka – gaivi, skaisti, švelni ir moteriška. Vasara – ryškių spalvų ir lengvų produktų metas. Todėl pavasario-vasaros tendencijos dvelkia akį rėžiančiomis spalvomis, lengvumu ir žinoma „waterproof“, kad makiažas atlaikytų karštį ir vandenį.

Nuotakos makiaže labai svarbu išpuoselėta skaisti, prižiūrėta veido oda. Todėl, ypač svarbu, odos būkle pasirūpinti iš anksto. Tinkamai ją paruošti – giliai įdrėkinti. Nuotakoms siūloma naudoti makiažo pagrindus, kurie turi šviesą atspindinčių dalelių –  jie suteikia odai skaistumo, švytėjimo ir gaivumo.  Skruostus patariama puošti uoginiais, koraliniais, švelniais rožiniais, persikiniais skaistalais. Jei nuotaka įdegusi – įdegį pabrėžiančiais produktais su aukso granulėmis.

Šį sezoną, kaip ir praeitą, vis labiau atsisakoma stipraus veido kontūravimo. Jis tampa nebemadingas. Be to, netaisyklingai naudojamas, gali vizualiai pasendinti moterį. Daug dėmesio skiriama blakstienų linijai. Grįžta 60–tųjų stiliaus akių pravedimai. Dar vienas patarimas – ryte jaunąjai atlikti „bažnytinį“ lengvą, skaistų makiažą, o po ceremonijos jį pakoreguoti į vakarinį ir tinkamą fotosesijai. Reikės tik paryškinti lūpas ar stipriau pabrėžti akis.

Lūpoms be galo madingi matiniai, ilgai išliekantys koralų, ciklamenų, uogų, šalto elektrinio raudonumo lūpų dažai. Taip pat derėtų nepamiršti pasirūpinti lūpų dažų ir birios pudros atsargomis, kad vestuvių dienos bėgyje ar vėlai vakare, nuotaka galėtų pasikoreguoti savo makiažą. Na, o svarbiausia nuotakoms, žinoma, grožio miegas. To taip pat nepamirškite“, – grožio paslapčių negailėjo SLA Paris trenerė, SLA Academy Vilnius vadovė Gritė.

Salono Santa vestuvinių suknelių asortimentą kviečiame pamatyti čia.