vakarines suknelesSuknelė – tai lyg moters vizitinė kortelė, tai vakaro sėkmė ir pirmasis įspūdis. Kiekviena moteris ieško tokios suknelės, kurią pamatę kiti netektų žado ir negalėtų atitraukti akių. Tobula suknelė gali paversti Jus vakaro žvaigžde ir prikaustyti visų žvilgsnius.

Pristatome Jums nuostabių proginių suknelių kolekcijas, kurios atkeliavo į vestuvinių ir proginių suknelių saloną SANTA. Tai Ispanijos suknelių firmos PRONOVIAS 2015 metų kolekcija, nepakartojamos JOVANI proginės suknelės ir nuostabūs TONY BOWLS kūriniai. Bet kuriai šventei ir bet kuriai iškilmei. Kiekviena moteris suras sau tinkančią idealią proginę suknelę.

juoda suknelePRONOVIAS Fiesta 

Ispanijos kompanija PRONOVIAS pristato nepakartojamą 2015 metų proginių suknelių kolekciją Fiesta. Šią kolekciją sudaro ilgos ir trumpos suknelės tobulai tinkančios ceremonijoms, vakarėliams bei įvairaus pobūdžio šventėms. Kolekcijoje dėmesį prikausto suknelės, puoštos įvairiais karoliukais, akmenėliais bei kitomis  elegantiškomis detalėmis. Nepaprasta spalvų paletė, įvairūs audiniai ir stiliai atitiks net ir išrankiausios moters skonį.

PRONOVIAS Fiesta proginių suknelių kolekcija suskirstyta į dvi grupes: klasikinės ir kokteilinės suknelės. Klasikinės suknelės skirtos šventėms, renginiams, vestuvėms ir kitoms specialioms progoms. Šios suknelės pasižymi subtilumu, elegancija bei moteriškumu, todėl kiekvieną moterį pavers  rafinuota dama. Kokteilinės suknelės labiau tinka visų tipų vakarėliams ar neformaliems renginiams, kuriuose norite sužibėti.  Šios suknelės žiba tikrąja šio žodžio prasme. Įvairios blizgios detalės, žvyneliai bei spindesys nepaliks abejingų.

JOVANI

JOVANI – tai užburiančio grožio proginės suknelės, kurias pamilo net garsiausios pasaulio moterys.  Raudonas kilimas, filmų premjeros bei apdovanojimų šou – tai vietos kur puošiamasi JOVANI kūriniams. Suknelės išsiskiria savo elegancija, rafinuotumu bei unikaliu stiliumi. Ilgos ir trumpos, ryškios ir pastelinių spalvų. Kiekviena suknelė originali savo stiliumi, kirpimu bei puošyba. JOVANI suknelės tiks bet kokiai progai! Nesvarbu, tai gimtadienis, išleistuvių šventė ar vakarėlis. Galbūt esate pakviesta į vestuves? JOVANI kolekcijoje rasite suknelę, kuri idealiai tiks Jūsų šventei, o Jus pavers vakaro žvaigžde.

TONY BOWLS

Dizaineris Tony Bowls savo proginių suknelių kolekcijoje pateikia nepakartojamos spalvų paletės suknelių įvairovę, kuri iš tiesų gniaužia kvapą. Šio dizainerio proginių suknelių kolekcijoje rasite aibę elegantiškų, ryškiaspalvių, įvairiausiais raštais puoštų proginių suknelių.  Nėriniai, tiulis, pasakiški ornamentai kiekvieną suknelę padaro nepaprastai patrauklią. Nuostabūs spalvų deriniai ir įvairios detalės sukuria iškilmės įspūdį. TONY BOWLS suknelės puikiai tiks bet kuriai šventei nuo šokių vakaro iki kokteilių vakarėlių.

Proginių suknelių kolekcijas rasite: https://www.nuotaka.com/progines-sukneles.html

Vakarinių suknelių kolecijas rasite: https://www.nuotaka.com/vakarines-sukneles.html