pronovias vakarelis niujorkePraėjusį mėnesį PRONOVIAS komanda surengė specialų renginį vienoje iš savo parduotuvių Niujorke ir jį pavadino “NY Sweet Party” (lt. “Saldus Niujorko vakarėlis”). Šio renginio metu buvo švenčiamas  naujos, 2016 metų Atelier PRONOVIAS kolekcijos pristatymas, kurio metu daugybė nuotakų turėjo galimybę pamatyti naujausios kolekcijos sukneles.

pronovias niurkeNors kvapą gniaužiančios vestuvinės suknelės buvo tikroji renginio priežastis, tačiau svečių neliko nepastebėtos ir renginio vaišės. Nepakartojami skanėstai sukūrė šventišką akimirką bei super saldžią atmosferą.

Itin dailus skanėstų pateikimas, ir žinoma, nepakartojamas skonis neleido atsispirti nė vienam svečiui! Aukso dulkėmis puošti cukriniai sausainiukai, mini keksiukai, rožiniai želė žirniukai, mini puodeliai su riešutų sviestu, įvairiausi riestainukai ir kiti skanėstai  pavertė renginį subtiliai prabangiu bei nuodėmingai saldžiu

Šis renginys buvo puiki proga pabūti kartu visoms PRONOVIAS nuotakoms, o tuo pačiu ir išvysti nepakartojamą 2016 metų Atelier PRONOVIAS vestuvinių suknelių kolekciją.

Naują PRONOVIAS Atelier vestuvinių suknelių kolekciją galite pamatyti www.nuotaka.com