Šiandiena mes nukelsime Jus į ką tik praūžusį #PronoviasFashionShow pasirodymą #InBloom, kuriame buvo pristatyta naujoji Atelier PRONOVIAS 2019 vestuvinių suknelių kolekcija. Šiais metais šis pasirodymas buvo ypatingas, kadangi PRONOVIAS su naujos kolekcijos pristatymu kartu atidarė ir kasmetinę Barselonos vestuvinių madų savaitę (Barcelona Bridal Fashion Week), o ne uždarė ją kaip anksčiau.

PRONOVIAS džiaugiasi sulaukę net 1500 svečių, kurie buvo pakviesti į Italijos paviljoną (Fira Montjuïc) Barselonoje tam, kad būtų pristatyta 2019 – tųjų metų Atelier PRONOVIAS vestuvinių suknelių kolekcija. PRONOVIAS į vieną vietą subūrė žymius žmones iš kino ir mados industrijų, daugybę žurnalistų, reporterių bei įžymių asmenybių ne tik iš Ispanijos, bet ir iš viso pasaulio. Pasirodymo svečiai galėjo mėgautis įspūdingu podiumu, kuris imitavo žolę bei bendra IN BLOOM (liet.žieduose) koncepcija.

 

Tarp svečių buvo galima pamatyti  tarptautinį modelį Irina Shayk, modelį Rosanna Zanetti (Venesuela), aktorę Paulina Goto (Meksikas) ir Francesca Chillemi (Italija), modelį ir influencerę Adenorah (Prancūzija), Diipa Khosla (Indija), Rachel Zeilic, Rocky Barnes (USA) ir Coral Simanovich (Izraelis). Nuotraukoje vardijamos viešnios iš kairės į dešinę.

Ispanijos garsenybių stilistė Cristina Reyes buvo atsakinga už ypatingą svečių išvaizdą, o tokios kompanijos kaip Lancôme  ir Toro Salon for GHD – už makiažą ir  šukuosenas.

Modelis Irina Shayk apie naująją kolekciją atsiliepė taip: PRONOVIAS kiekvienais metais sukuria kai ką neįtikėtino ir vis skirtingo. Aš mačiau daugybę gėlių šioje kolekcijoje ir viskas atrodė nepaprastai romantiškai.“

Rosanna Zanetti teigė: „Aš mačiau daugybę suknelių, kurias tiesiog įsimylėjau. Aš kol kas neįsivaizduoju kaip turėtų atrodyti mano tobula suknelė, tačiau žinosiu ką tikrai privalau išbandyti.”

Italijos paviljone esanti „Mise-en-scène” scena išties nustebino pasirodymo svečius. Šį kartą su IN BLOOM kolekcija, kuri atrodė tarsi žydinčių sodų analogija, kurioje įvairūs elementai gyvena tobuloje harmonijoje ir kuomet natūralus gamtos grožis savo šviesa ir spalva užpildo kiekvieną kampą.

Tarptautiniai modeliai Romee Strijd, Cindy Bruna, Blanca Padilla, Devon Windsor, Nadine Leopold, Sarah Fraser, Leila Nda, Tian Yi, Grace Guozhi, Joony K ir aktorė bei modelis Blanca Romero, kuri pirmą kartą podiumu žengė su savo dukra Lucía Rivera, kolekcijoje tiesiog žibėjo, kaip niekad anksčiau. Na, o renginį tradiciškai uždarė PRONOVIAS kūrybos direktorius ir kolekcijos autorius Hervé Moreau.

Šiais metais PRONOVIAS pasirodymas sukvietė svečius atrasti naujausias 2019 – tųjų metų tendencijas ir vestuvines sukneles IN BLOOM tema. Čia buvo pristatytos ir įspūdingos princesės stiliaus vestuvinės suknelės su maxi apimties sijonais, ir paprastesnio bei tiesesnio kirpimo siluetai.

Suknelių modeliai buvo kuriami iš aukščiausios kokybės audinių bei pasižymėjo kruopščiais rankų darbo siūviniais, skaidriomis detalėmis ir antros odos efekto elementais. Taip pat geometrinėmis ir gėlių detalėmis.

Ši kolekcija su gėlių aplikacijomis, siūvinėjimais ir audiniais išties priminė gamtos grožį ir natūralumą. Be viso to, kolekcijoje buvo gausu Mikado šilko suknelių bei platesnė spalvų paletė, kuri padėjo sukurti novatoriškus modelius ir parodė, jog nuotakos neprivalo rinktis tik baltos spalvos vestuvinės suknelės.

Pagrindinė šios kolekcijos idėja buvo sukurti tokias sukneles, kurios tiktų kiekvienai moteriai ir to pasekoje atskleistų jos tikrą, natūralų grožį, o svajonių suknelė taptų realybe.