Vestuvių sezonui sparčiai įsibėgėjant, nuotakų srautas ir rezervacijos nenumaldomai auga tiek vestuvinių suknelių salonuose, tiek siuvėjų ar dizainerių dienotvarkėse. Vestuvinių ir proginių suknelių salone SANTA šis laikotarpis lygiai toks pat  – užimtas bei aktyvus. Begalės nuotakų norisi pasipuošti vienomis gražiausiomis vestuvinėmis suknelėmis, todėl savo laiką rezervuojasi dar prieš vestuvių sezoną.

Prieš kurį laiką Ispanijos vestuvinių ir vakarinių suknelių kampanija PRONOVIAS pristatė išskirtines Atelier Pronovias ir Pronovias vestuvinių suknelių kolekcijas, kurios, kaip ir kiekvieną sezoną, išsiskiria aukščiausias kokybe, prabangiais audiniais bei sudėtinga rankų darbo technika.

„Tikri šedevrai“ – kitaip ir nepavadinsi. Atelier Pronovias rankų darbo kolekcija tai tarsi prabangos ir unikalumo pliūpsnis, kuris kiekvieną nuotaką paverčia tikra princese, karaliene, dama. Sudėtingos siuvimo technikos, kruopštus rankų darbas ir aukščiausios kokybės audiniai – tai tarsi Atelier Pronovias kolekcijos skiriamasis ženklas, kurios dėka, galutiniame rezultate suknelės tampa išties ypatingos.

Pronovias vestuvinių suknelių kolekcija taip pat nenusileidžia pastarajai. Modernus seksualumas, jausmingumas ir išskirtiniai suknelių modeliai, nuotakas žavi ne ką mažiau. Su naujausiomis tendencijomis koja kojon žengianti kolekcija išsiskiria nuostabiai dizainais, moderniais sprendimais, kruopščiomis ir gerai apgalvotomis detalėmis bei per ilgus metus sukauptomis žiniomis ir patirtimis ko ieško šiuolaikinė nuotaka.

Vestuvinių ir proginių suknelių salonas SANTA – vienintelis ir oficialus PRONOVIAS atstovas Lietuvoje, todėl tik čia, Lietuvos širdyje – Vilniuje, Pamėnkalnio g. 19 rasite šias nuostabaus grožio vestuvines sukneles, kurias kūrė PRONOVIAS kūrybos direktorius Herve Moreau. Aukščiausią kokybę, prabangą ir vienetinę suknelę mes Jums garantuojame.

Siekiant atskleisti tikrą Pronovias ir Atelier Pronovias vestuvinių suknelių grožį ir išskirtinumą, dar visai neseniai, SANTA salonas suorganizavo nuostabią vestuvinių suknelių fotosesiją. Už nuotraukas dėkojame Darius Kučys Photography