pronovias suknelePronovias kompanija pirmąją vestuvinių suknelių kolekciją pristatė  1964 metais, tai buvo didelis ir novatoriškas žingsnis, atvedęs Pronovias vestuvines sukneles iki 21 – ojo amžiaus. Keliais metais vėliau, 1968 – taisiais. Pronovias atvėrė pirmąjį vestuvinių suknelių saloną Ispanijoje, kuriame būsimos nuotakos galėjo rasti suknelę savo vestuvėms bei visus būtinus vestuvinius priedus. Per dešimtmetį Pronovias atvėrė  per 80 salonų Ispanijoje bei visoje Europoje. 1990 – taisiais metais Pronovias parduotuvės pasiekė Ameriką bei Aziją. Šiuo metu Pronovias sukneles galima rasti 3800 pardavimo vietų,  75 šalyse visame pasaulyje.

Pronovias perėmė gilias tradicijas ir patirtį iš “El Suizo”  salono, kuris buvo atidarytas 1922 metais Barselonoje bei garsėjo savo vestuviniais nėriniais, prabangiais šilkais bei siuviniais. Praėjo 100 metų kaip nuolat viskas tobulinama, kad nuotaikų svajonės virstų realybe. Pronovias dvasia per daugelį metų išgyveno daug madų pokyčių. Pronovias sukūrė savo kultūrą, kuria galima apibūdinti 10 pagrindinių vertybių.

Pionieriai/inovatoriai: Pronovias kompanija pirmoji pradėjo kurti vestuvines sukneles pagal “prêt-á-porter” koncepciją, kuri egzistavo mados pasaulyje, tačiau nebuvo naudojama vestuvinių suknelių mados industrijoje. Pagal frančizės sutartį 1970 metais ši koncepcija buvo naudojama eksportuojant vestuvines sukneles į kitas šalis. Tai buvo pirmoji kompanija įsteigusi savo mados tinklą ir pasaulinėje rinkoje, kuri pasižymėjo savo specializuotomis parduotuvėmis. Pronovias kompanija buvo internacionalizacijos pradininkė.

Galiausiai, visų veiksnių kombinacija apibrėžia šios kompanijos išskirtinumą bei savitumą. Pronovias ir toliau sėkmingai užkariauja naujas pasaulio rinkas bei garsina savo vardą puikiais mados kūriniais.