Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Varel vestuvinė suknelė

Varel vestuvinė suknelė Atelier Pronovias 2016. Seksuali undinėlės stiliaus vestuvinė suknelė iš Šantilje nėrinių su siuvinėtomis nėrinių ir gipiūro aplikacijomis. Suknelė ilgomis rankovėmis su iškirpte aplink kaklą. Visa suknelė suteikia permatomumo efektą. Undinėlės formos sijonas itin efektingas.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.