Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Orera vestuvinė suknelė

Orera vestuvinė suknelė PRONOVIAS. Platėjantis sijonas iš minkšto tiulio. Asimetrinė viršutinė dalis su širdelės formos iškirpte. Pusė viršutinės dalies drapiruota tiuliu, kitą dalį sudaro plunksnų aplikacija. Suraukta juosta iš tiulio ties juosmeniu su sidabrinių ir baltų perlų aplikacijomis. Platėjantis sijonas klostuotas ties juosmeniu su karoliukų aplikacijomis ir organza detalėmis.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.