Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Olmedo vestuvinė suknelė

Olmedo vestuvinė suknelė PRONOVIAS. Tai originalus, klasikinės vestuvinės suknelės modelis įkvėptas princesės stiliaus. Olmedo vestuvinė suknelė siaurėjanti ties liemeniu ir nuvilnijanti į nuostabų, didelės apimties princesės stiliaus sijoną, o nuostabus, blizgantis dirželis ties juosmeniu suteikia elegancijos ir prabangos prieskonį.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.