Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Oasis vestuvinė suknelė

Oasis vestuvinė suknelė PRONOVIAS. Tai dar viena unikalaus stiliaus, undinėlės silueto vestuvinė suknelė su lengvai krentančiu tiulio sijonu. Suknelė siuvinėta nėriniais, puošta gėlių motyvais ir brangakmeniais. Iškirptė – subtili laivelio formos su trumpomis nėriniuotomis rankovėmis. Tobulas pasirinkimas subtiliai, tačiau moderniai nuotakai

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.