Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Nadira vestuvinė suknelė

Nadira vestuvinė suknelė Atelier Pronovias. Kaip tikra pasakų princesė, ši vestuvinė suknelė iš nuostabaus taftos šilko su ties juosmeniu krentančiu sijonu ir širdelės formos iškirpte iš tiulio su karoliukų ir siūlų siūvinių aplikacijomis, sukurta taip jog atskleistų ir sustiprintų kvapą gniaužiančią nuotakos figūrą.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.