Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Foster Rose vestuvinė suknelė

Foster Rose vestuvinė suknelė. Viršutinė suknelės dalis tai žaisminga ir žavi, seksualių moteriškų apatinių įkvėpta Yaron Mikado medžiagos kombinacija su subtiliais nėrinių krašteliais ir širdelės formos iškirpte. Gražuolė FOSTER ROSE turi didelės apimties, nežemiško tiulio pūstą sijoną su nėrinių aplikacijomis ir Yaron Mikado medžiagos dirželiu. Prailginta suknelės viršutinė dalis gali būti dėvima ir po juosmens dirželiu ir ant jo.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.