Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Emma vestuvinė suknelė

Emma vestuvinė suknelė. Modelis, kuris visuomet išliks populiarus. Tai A linijos vestuvinė suknelė su romantiška širdelės formos iškirpte be petnešėlių. Suknelės viršutinė dalis gausiai dekoruota nėrinių aplikacijomis bei kristalų papuošimais. Sijonas taip pat dekoruotas nėriniais ir kristalais.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.