Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Drilos vestuvinė suknelė

Drilos vestuvinė suknelė Pronovias. Labai moteriška. Ši, undinės silueto vestuvinė suknelė stebina savo jausminga, nėriniuota iškirpte, kuri vyniojasi aplink kaklą ir nugaroje baigiasi įspūdinga nėrinių ir seksualumo gaida, kurią vainikuoja rafinuotas grosgrain kaspinėlis. V formos iškirptė priekyje mainosi su skaidriu tiuliu, o suknelė aptemdama klubus žemyn išplatėja į nuostabų nėrinių ir tiulio šleifą. Karoliukų aplikacijos suteikia papildomo žibėjimo šiam akinančiam dizainui.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.