Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Dinara vestuvinė suknelė

Dinara vestuvinė suknelė Pronovias. Tai pasakiška vestuvinė suknelė su dviejų dalių suknelės efektu ir ypač pamėgta, korseto tipo suknelės viršutine dalimi puošta nėrinių aplikacijomis. Prie įliemenuotos korseto tipo viršutinė suknelės dalies jungiasi ir didelės apimties organzos ir tiulio sijonas, kuris ties klubais iš gėlių aplikacijų persimaino į lengvą tiulio tėkmę. Tai nepaprastai romantiškas dizainas, akcentuojantis moteriškumą ir eleganciją.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.