Suknelių nuomos salonas Vilniuje

Dalia vestuvinė suknelė

Dalia vestuvinė suknelė Pronovias. Siuvinėtas tiulis ir nėriniai suteikia formą šiai stulbinančiai suknelei su skaidria suknelės viršutine dalimi iš tiulio ir nėrinių aplikacijų. Ši vestuvinė suknelė išsiskiria iliuzijomis ir jausmingumu bei iliuzijos efektu, kur skaidrus tiulis ir oda suknelės priekyje ir nugaroje virstu vienu. Tai ypač jausmingas dizainas romantiškai nuotakai.

Dėl vestuvinės, proginės ar vakarinės suknelės nuomos ar pardavimo kainos prašome susisiekti su mumis. Dėl suknelių dydžių bei spalvų taip pat teiraukitės asmeniškai. Mūsų patyrę stilistai – konsultantai suteiks visą reikiamą informaciją apie salone esančius modelius.

Santa vestuvinių ir proginių suknelių salonas yra įsikūręs Vilniuje ir gali jums pasiūlyti ypač platų proginių drabužių asortimentą kiekvienai progai. Visus salone esančius modelius galite pamatyti šioje internetinėje svetainėje.

Norint nusipirkti ar išsinuomoti suknelę būtina atvykti į saloną. Suknelių salonas Santa nuolat atnaujina bei papildo savo vestuvinių ir proginių suknelių asortimentą, todėl kiekviena moteris ras tai, ko ieško.