progine-sukneleNesvarbu, kokioje šventėje dalyvausite: vestuvėse, išleistuvėse ar kitoje svarbioje šventėje, šiai progai reikės ypatingos suknelės. Kad neatrodytumėte pernelyg iššaukiančiai, pirmiausia išsiaiškinkite, kaip derėtų rengtis vykstant į šventę. Proginės bei vakarinės suknelės būna labai įvairios: tiek kuklesnės, tiek ir itin ekstravagantiškos, todėl turėtumėte žinoti, kokia apranga vyraus šventėje.

Jei šventė, į kurią vykstate, oficiali, paprastai kvietime nurodomas aprangos kodas („dress code”). Seniau vakarinės suknelės paprastai siekdavo žemę, tačiau dabar ilgas vakarines sukneles privaloma rengtis  tik į oficialius renginius ar vestuves.  Pavyzdžiui, jei gavote kvietimą, kuriame nurodyta „White Tie” arba „Ultra Formal”, galite nedvejoti, ir rinktis ilgą vakarinę suknelę. Vis dėlto, tokie suvaržymai būna vis rečiau, ir didelės reikšmės nebeturi tai, kokio ilgio suknelę pasirinkti. Kaip bebūtų, su ilga vakarine suknele atrodysite itin žaviai ir puošniai.

Žinoma, jei esate kviečiama būti pamerge, pati nuotaka parenka, kokias sukneles dėvės jos pamergės: kartais sukneles išrenka pati, dažniau – nurodo, kokią suknelės tipą bei spalvą pasirinkti. Taip, žinoma, daug patogiau, nes pamergės gali pasirinkti sukneles pagal savo figūros tipą. Vykstant į vestuves, reikėtų vengti baltos spalvos suknelių, priešingu atveju, galite būti palaikyta nuotaka.

Šiemet proginių suknelių spalvų gama plati, vyrauja ryškios spalvos. 2013 metais  madingiausi žalios, raudonos, geltonos  bei mėlynos atspalviai. Taigi, tikrai yra iš ko rinktis. Šių metų topas – smaragdinės spalvos atspalviai. Nesuklysite pasirinkdamos asimetrišką suknelę, kurios nugara kur kas ilgesnė nei priekis. Tai nėra šių metų naujiena – tokios suknelės buvo madingos ir pernai. Asimetrišką suknelę galite pritaikyti bet kokiai šventei: tiek į vestuves, tiek ir į išleistuves bei jubiliejų. Taip pat madingos paprasto kirpimo suknelės, pabrėžiančios figūrą: tiek trumpos, tiek ir siekiančios žemę.

2013 metais vyrauja proginės suknelės atvira nugara, lengvai krintančios medžiagos, žaismingos ir dekoruotos blizgučiais. Nebijokite sužibėti! Su tokia suknele atrodysite kaip tikra žvaigždė: juk to ir norite šventei, tiesa?

Salone „Santa” tikrai rasite tokią suknelę, kokios norite šventei. Dvejojate? Atvykite, ir mes Jums patarsime!