Apie juodos spalvos dominavimą stiliaus bei mados industrijoje, tikriausiai neverta nė kalbėti. Be to, jog ši spalva yra ypač universali ir praktiška, ji bet kokią moterį gali paversti tikra dama ar vakaro karaliene. Jau ilgus metu, dešimtmečius ar gal net šimtmečius, visi mados bei stiliaus žinovai, dizaineriai ar stilistai rėkte rėkia, jog kiekvienos moters spintoje juodos spalvos suknelė yra tiesiog privalomas dalykas. Jeigu Jums vis dar kyla klausimas KODĖL, siūlome prisiminti kuo juoda spalva yra tokia ypatinga ir dėl kokių priežasčių jai dedama auksinė karūna.

vakarines-sukneles-glasgow

JUODA –  tarsi elegancijos sinonimas

Jeigu paprašytume moterų apibūdinti eleganciją, net neabejojame jog 2 iš 3 damų elegantišką įvaizdį susietų su ilga, žemę siekiančia, juodos, it naktis spalvos, vakarine suknele, prabangiais aksesuarais ir dailiais aukštakulniais bateliais. Ir mes tikrai negalėtume joms nieko prikišti. Tik klausimas iškyla toks: ar tokį įvaizdį moterų pasąmonėje yra suformavę visuomenėje ir ant podiumų matomi įvaizdžiai, ar juoda suknelė išties yra tarsi elegancijos sinonimas? Mes manome, jog tai nėra jokie dizainerių, stilistų ar modelių brukami standartai, kadangi kažkokiu būdu juoda spalva kiekvienai moteriai sugeba suteikti tą elegancijos ir paslapties aurą, kuri spinduliuoja magija ir prabanga.

vakarines-sukneles-gregaria

JUODA, kaip paslapties šydas

Kalbant apie paslaptį, juoda spalva taip pat galėtų būti prilyginama jai. Jeigu raudona spalva yra įvardijama kaip aistros simbolis, juoda, neabejotinai, dvelkia paslaptimi. Tikriausiai ne vienoje knygoje esame skaitę, ir ne vienas santykių ekspertas ar  psichologas yra teigęs, jog kiekviena moteris turi turėti bent lašelį paslapties. Paslaptinga moteris intriguoja, priverčia ja domėtis, jos siekti.  O vyrus tokie paslapties ieškojimai ypač jaudina ir verčia pasistengti. Todėl, nejučiomis juodą spalvą galime apdovanoti dar ir dėl to, jog ji yra tikra vilioklė, leidžianti moteriai jaustis paslaptingai ir geidžiamai.

JUODOS spalvos magija ir gebėjimas maskuoti

Ne naujiena ir tai, jog magija ir juoda spalva tarsi neatsiejami dalykai. Ir tai visai nestebina, kadangi juoda spalva ne tik dominuoja burtuose ir įvairiausiuose ritualuose, tačiau ji sukuria ir tikrą magiją ant moters (net ir vyro) kūno. Stilistai ir mados žinovai tikrai jums pasakys, jog norint kažką užmaskuoti, paslėpti ar magiškai panaikinti, užtenka juodos spalvos. Juoda spalva yra puiki maskavimo meistrė tiek stiliuje, tiek ir apiplėšime. Apsivilkusios juodą suknelę, kažkokiu būdu mes tampame lieknesnės, o moteriškos linijos tampa dar moteriškesnės. Jeigu atliktumėte eksperimentą ir pasimatuotumėte dvi identiško modelio, tačiau vieną juodos, o kitą raudonos spalvos suknelę, skirtumas būtų akivaizdus.

vakarines-sukneles-giliana

JUODA – tiek į vakarėlį, tiek į iškilmingą šventę

Juoda , be dvelkiančios elegancijos, paslapties bei maskavimo elementų, taip pat yra ir ypač praktiška bei universali. Turint juodą suknelę, Jums nereikės išsigąsti, jeigu netikėtai būsite pakviesta tiek į linksmą vakarėlį, tiek į iškilmingą šventę ar ceremonija. Žinoma, tai turėtų būti ne vulgari, ne iššaukianti, o daili, kokybiška juoda suknelė. Nepagailėkite investicijų į tokį pirkinį. Geriau nusipirkite vieną, kokybiško audinio ir pasiuvimo juodą suknelę, kurią galėsite vilkėti ne vieną kartą, nei prastos kokybės, tačiau už mažą kainą suknelę, kurią galėsite apsivilkti tik į naktinį klubą. Jeigu tai bus dailaus kirpimo, nebūtinai ilga, tačiau elegantiška ir patraukli juoda suknelė, su ja Jūs puikiai atrodysite ir vakarėlyje, ir iškilmingame renginyje.

progines-sukneles-mon-cheri-116702

JUODA maža ir trumpa ar JUODA ilga ir elegantiška?

Vis tik, tam tikri renginiai turi savo aprangos kodus ir jeigu Jūs esate pakviesta į vieną tokių, tiek trumpa, tiek ir ilga juoda suknelė čia gali ir netikti. Jeigu aprangos kodas kvietime nurodytas White Tie, tikriausiai Jūs keliausite į kokį labdaringą renginį, baletą, operą ar teatrą, todėl ir apranga turės būti atitinkama. Tokiu atveju turėtumėte rinktis tik ilgą, prabangaus audinio juodą, baltą ar šviesiai sidabrinę suknelę.  Tačiau, jeigu tai vestuvės ant jūros kranto, pačiame vasors įkarštyje, juoda ilga vakarinė sukenlė čia tikriausiai ne bus geriausias pasirinkimas. Jeigu aprangos kodas yra neformalus, vadinamasis Cocktail Dress drąsiai galite rinktis ir trumpą, mažiau griežtą juodą suknelę.

vakarines-sukneles-calcuta

Dažnu atveju savo aprangą reikėtų rinktis pagal aplinkybes. Jeigu šventė vyks vakare, restorane, o aprangos kodas nėra apibrėžtas, galite rinktis tiek ilgą, tiek trumpą juodą suknelę. Jeigu keliaujate į tam tikrą oficialų ar pramoginį renginį, pristatymą ar vakarėlį – abu variantai bus tinkami. Ir tiesiog, bet kuriuo atveju, jeigu pasimetėte ir nebežinote, kokią suknelę dėvėti šventės metu, juoda suknelė – visuomet bus geras pasirinkimas.