Nuotakos visada nori susikurti originalų ir nepriekaištingą įvaizdį savo didžiąją dieną. Žinoma, suknelė yra pati svarbiausia detalė TĄ dieną, tačiau pasirinkti tinkamus aksesuarus yra ne mažiau svarbu ir įdomu. Tinkamas diržas, ypatinga tiara, specialiai šiai progai pasirinkti auskarai… Visa tai yra svarbi Jūsų vestuvinio įvaizdžio detalė. Šį sezoną PRONOVIAS daug dėmesio skyrė plaukų aksesuarams, kurie užtikrins, jog nuotakos įvaizdis bus originalus ir nepriekaištingas.

PR_SHOW_ABRIL16_1184

Kristalais inchrustuotos galvos juostos, tiaros, segtukai ir segės tobulai papildys Jūsų vestuvinį įvaizdį ir privers suspindėti.

Labiau romantiškoms nuotakoms tobulas pasirinkimas gali būti galvos juostos su gėlių motyvais ar smeigtukai su deimantiniais drugeliais, kurie suteiks šiek tiek bohemiško, nepriklausomo, tačiau magiškai romantiško dvelksmo.

vestuvines-sukneles-pronovias-adela-2

Jeigu esate labiau klasikinė nuotaka ir tikitės savo vestuvių dieną būti autentiška princesė, deimantinės ir antikinių brangakmenių galvos juostos ir tiaros turėtų būti kaip vienas privalomųjų aksesuarų TĄ dieną.

PRONOVIAS taip pat siūlo aksesuarus ir labiau minimalizmą mėgstančios kosmopolitinėms nuotakoms. Rinkitės mažiau pompastiškas ir šiek tiek delikatesnius galvos papuošalus, juostas ar tiesiog sidabrinės spalvos laumžirgio segę ar plaukų smeigtukus. Paminėtieji aksesuarai pridės papildomo žavesio, tačiau nepavers Jūsų blizgia princese.

vestuvines-sukneles-pronovias-orsini-3

Yra šimtas ir vienas būdas kaip savo plaukus galite papuošti įvairiausiai aksesuarais. Nuotakos plaukų aksesuarų šiomis dienomis vis dar privengia ir renkasi tiesiog tradicinius papuošalus: vėriniai, auskarai, apyrankės. Nebijokite eksperimentuoti, derinti ir puošti savo garbanų. Būsite ne tik išskirtinė, tačiau ir šiuolaikiška nuotaka.

Mūsų salone profesionalios konsultantės ir stilistės taip pat padės prisiderinti aksesuarus prie Jūsų vestuvinės suknelės. Visą aksesuarų asortimentą rasite čia.