Suknelių nuomos salonas Vilniuje

PIRMOS KOMUNIJOS SUKNELĖS

Pirmoji komunija tai svarbus kiekvieno vaiko gyvenimo etapas, todėl šiai šventei ir ruošiamasi ypatingai. Pirmosios komunijos priėmimo šventėje berniukai puošiasi kostiumais, baltais marškiniais ir švariais batais, o mergaitės – pirmos komunijos suknelėmis. Kadangi tai bažnytinė šventė, čia apranga yra išties svarbi. Kaip ir krikštynos, pirmoji komunija tai tyrumu alsuojanti šventė, kuomet tiek mergaitės, tiek ir jų mamos puošiasi šviesiomis suknelėmis.

Apsvarstykite suknelės nuomą

Pirmosios komunijos suknelėmis prekiauja ne viena proginių drabužių parduotuvė bei proginių suknelių salonai. Mūsų Santa salone Vilniuje taip pat galite rasti ne vieną pirmosios komunijos suknelę. Lygiai taip pat kaip kituose miestuose ar internete tokių suknelių rasite išties nemažai. Jeigu svarstote pirmosios komunijos suknelę pirkti parduotuvėje ar įsigyti internetu, pagalvokite ar verta rinktis būtent šį pirkimo būdą. Pirmosios komunijos suknelės yra gan specifinės ir dažniausiai dėvimos tik vieną kartą – pirmosios komunijos priėmimo šventės metu. Tokiu atveju jūsų mergaitės komunijos suknelė arba gulės spintoje, arba turėsite ieškoti kam ją parduoti.

Vienintelis būdas padėsiantis išvengti suknelės kabėjimo spintoje ir dulkių rinkimo, tai pirmosios komunijos suknelės nuomos paslauga. Tokią paslaugą teikia ne vienas proginių suknelių salonas, todėl jūs tiesiog privalote ja pasinaudoti. Išsinuomoti tokią suknelę nebus brangu, tačiau nereikės jaudintis kur komunijos suknelę dėti po šventės. Komunijos suknelės nuoma tampa vis labiau mėgiama paslauga tiek Vilniuje, tiek ir visoje Lietuvoje.

Siekiančios dar labiau sutaupyti, komunijos suknelę galite pirkti internetu, tačiau nebūtinai internetinėje parduotuvėje. Daugybė mamų, po savo mergaičių pirmosios komunijos šventės pardavinėja komunijos sukneles tiesiog internete. Todėl gerai paieškojus, tikrai galima įsigyti dėvėtą komunijos suknelę būtent tokiu būdu. Kitas būdas – pirmosios komunijos suknelę tiesiog pasisiūti, o vėliau taip pat ją bandyti parduoti.

Kokia turėtų būti pirmosios komunijos suknelė?

Pirmosios komunijos suknelė turėtų būti balta ir daili, gali būti puošta nėrinukais, įvairiais karoliukais ar siuviniais, kaspinėliais, dirželiais ar kitomis detalėmis. Dažnai pirmosios komunijos suknelės būna ilgos, beveik iki pat žemės arba iki kelių bei žemiau jų. Suknelės virš kelių nerekomenduojama dėvėti tokios, bažnytinės šventės metu. Jeigu suknelė be rankovių, vėsesniu oru puikiai tiks baltas ar šviesus bolero, švarkelis ar tiesiog megztukas. Pirmosios komunijos suknelės būna išties puošnios, tai tarsi sumažinta vestuvinės suknelės versija. Prie komunijos suknelės dažnai yra derinami balti ar šviesūs bateliai. Taip pat gali būti dėvimos pirštinaitės ar derinamas galvos papuošalas ar balta/šviesi juostelė, lankelis.

Tėveliai tokią šventę taip pat turėtų įvertinti kaip svarbią progą ir atitinkamai pasipuošti. Galbūt pirkti naujos suknelės ar naujo kostiumo nebūtina, tačiau jūsų aprangoje turėtų dominuoti šviesios spalvos. Mamos puikiai atrodys su baltomis, kreminėmis, purpurinėmis, švelniai rožinėmis ar melsvomis suknelėmis bei kostiumėliais, o tėveliai turėtų tiesiog tvarkingai ir gražiai atrodyti.

Susisiekite su mumis dėl pirmos komunijos suknelių: KONTAKTAI