vestuvine fotosesijaKiekviena būsima nuotaka svajoja apie gražiausia nuotaikos suknelę. Nuotakos suknelės paieška tai ne tik vienas iš pagrindinių darbų planuojant vestuves, bet ir pats maloniausias laiko praleidimas. Nuo ko pradėti renkantis vestuvinę suknelę, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį? Pabandysime Jums padėti ir pateiksime Jums pagrindinius patarimus į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis vestuvinę suknelę.

Nuo senų, senų laikų pats svarbiausias jaunosios aksesuaras yra veliumas. Senovės romėnų nuotakos dėvėjo raudonos spalvos veliumus kaip nepriekaištingo paklusnumo simbolį. Senovės Graikijoje veliumas turėjo būti geltonas ir apdengti jaunąją nuo galvos iki kojų, todėl kad gyvavo prietaras: kuo išskirtingesnis ir ilgesnis bus veliumas, tuo ramesnis ir laimingesnis bus jaunųjų gyvenimas.

vestuvine sukneleVestuves veliumas

Dabar veliumas – plonytis ir beveik permatomas vualis, kurį prisega segtukais, karūnėlėmis ir visokiausiais aksesuarais. Tokiu veliumas tapo nuo 18 amžiaus iki dabar. O senovės Rusijoje nuotakos turėjo veidą užsidengti paprasta nosinaite, kad nieks jo nematytų, todėl kad nuo tos dienos ji buvo laikoma kaip”mirusi”. Buvo tikima, kad pažeidus šias taisykles jaunuosius lydės vien nelaimės. Vėliau veliumas tapo kaip sargas nuo piktųjų dvasių, kaip per vestuves taip ir visame gyvenime. Dabar daugelyje šalių gyvuoja tokia tradicija: puotos eigoje jaunoji surenka visas dar netekėjusias paneles, nusiima vėluma ir užsimerkusi meta jį, kuri pagaus tos ir eilė ištekėti…. Patarimas: jei ir jūs nusiiminėsite veliumą, tai darydamos šukuoseną netvirtinkite jo labai stipriai, nes šukuosena gali iširti.

Taip jau atsitiko, kad esate viena iš tų nedaugelių, kurios džiaugiasi dviem didžiausiom laimėm vienu metu. Jūs greitai tapsite mama! Ir greitai jūsų vestuvės! Todėl nenustokite džiaugtis. Jums tiesiog reikia išsirinkti pačią prabangiausią suknelę. Kai moteris pastoja ji dar labiau išgražėja ir tai padės jums atrodyti tikra vestuvių karaliene.

balta vestuvine sukneleNesčia nuotaka

Vestuvinės sukneles nėščioms dažniausiai buna laisvai krentancios nuo krutines,graikisko stiliaus. Šios suknelės pabrėš visas jūsų grožybes ir paslėps viską ką panorėsite. Šių laikų dizaineriai žino visas gudrybes, kad tik busima mamytė jaustųsi patogiai ir kad jos įdomi padėtis būtų nuslėpta nuo pašalinių akių. Keli patarimai. Labiausiai tinkantis stilius nuotakai – Graikiškas. Dirželis po krūtine ir laisva apačia. Dėvint tokią suknelę visas dėmesys bus skirtas krūtinei.

vestuvines suknelesŠį punktą rašau remdamasis savo praktika ir mano ištekėjusių draugių žodžiais. vestuvinės suknelės pasirinkimas, aptarimas jos su draugėmis arba giminaitėmis, matavimas, dėmesys jai vestuvių metų ir t.t. – tai tikriausiai daugiau nei pusė malonumo, kurį nuotaka patyria per vestuves.

Vestuvinė suknelė

Neatimkite iš nuotakos šio malonumo. Dauguma vyrų savo laiku būdami jauni ir nepatyrę siūlo savo dar merginai po registracijos pasėdėti su artimiausiais giminaičiais kavinėje, tuo pačiu nepirkti vestuvinės suknelės, o nupirkti paprastą puošnią suknelę. Geriau pataupyti butui ir t.t., vyrams toks pasiūlymas atrodo pagrįstas.

Geriau tokių klaidų nedaryti. Praėjus daug metų galėsite drąsiai pasakyti mano moteris turėjo pilnavertes vestuves, ji buvo su vestuvine suknele, šydu ir kitais moteriai būtinais vestuviniais atributais (išpirka, papuoštos mašinos ir t.t.).