pamergiu suknelesŠi informacija pravers būsimosioms nuotakoms, kurios ketina aprengti savo pamerges vienodomis suknelėmis ir pamergėms, kurios turi teisę vilktis tai, ką nori. Pateikiame jums 5 karščiausias šių metų tendencijas.

Suknelių stilius. Galvokite tik apie moteriškas ir kuklias sukneles. Du pagrindiniai dalykai: suknelės ilgis ir didelės žavios detalės.

pamergiu sukneles oranzineKuo daugiau kuklaus moteriškumo!

Suknelių modelis. Svarbiausia nesirinkti identiškai vienodo stiliaus – Tegul suknelės bus vienodos spalvos, vienodo stiliaus, bet skirtingų modeliukų arba vienodos. Pavyzdžiui, pirmoji pamergė gali vilkėti žemę šluojančia suknele atvirais pečiais, antroji gali rinktis suknelę iki kelių ir su rankovytėmis ir t.t.

Skirtinga, unikalu, žavu!

Suknelių spalvos. Madingiausi brangakmenių atspalviai ir sodrios spalvos. Stiliaus viršūnėlė – baklažano, tamsiai violetinė. Šiais metais galima drąsiai maišyti pamergių suknelių atspalvius, pavyzdžiui viena sodriai violetine suknele, kita šviesesne ir pan.

pamergiu suknele violetineViena madingiausių 2014 metais pamergių suknelių spalvų yra sviesiai violetine

Papuošalai. Vėlgi reikėtų kiekvienai pamergei rinktis skirtingus papuošalus, tačiau turi išlikti kažkas vienijančio. Pavyzdžiui, papuošalų metalas ar spalva.

Batai. Rinkitės kūno arba matinio metalo atspalvių batus. Ypatingai madingi batai lygia ir aukšta platforma. Jie pagražina laikysena taip pat, kaip ir smailiakulniai, tačiau yra kur kas patogesni.

Neutralios spalvos, patogi avalynė pamergėms

Būkite stilingiausios pamergės 2014-aisiais!