Ruduo tai tarsi daugelio dalykų pradžia: mažamečiai pradeda eiti į darželius, pradinukai – į mokyklas, abiturientai – į paskaitas, darbuotojai sugrįžta iš atostogų… Ir šį sąrašą būtų galima tęsti ir tęsti. Nors mes neiname į mokyklas ar darželius, tačiau šį rudens sezoną taip pat pradedame ypatingai. Mums rugsėjis prasidėjo su ilgai lauktomis naujienomis, kurios, liaudiškai sakant, turėtų visiškai “nurauti stogą” mūsų būsimoms klientėms-nuotakoms.

Vestuvinių ir proginių suknelių salonas SANTA, siekdamas neatsilikti nuo tendencijų ir patenkinti savo klienčių pageidavimus, kasmet pasipildo naujais prekiniais ženklais ir naujomis ateinančių metų kolekcijomis. Šie metai išskirtiniai tuo, jog po mūsų salono stogu apsigyveno tokie brandai kaip Nina Sarkisyants, Blammo-Biamo, Rara Avis ir Ange Etoiles. Daugiau apie juos galite skaityti praėjusiame straipsnyje ČIA

Kiekvienas šių prabangių ir visame pasaulyje žinomų prekinių ženklų dar neatkeliavę į mūsų saloną spėjo sudominti mūsų būsimas nuotakas ir privertė nekantriai laukti 2019 – tųjų metų naujienų. Nors vestuvių sezonas jau laikomas praktiškai pasibaigusiu, tačiau kitų metų nuotakos jau planuoja savo šventę ir dar nedrąsiai, tačiau jau po truputi pradeda ieškoti tos vienintelės vestuvinės suknelės. Mes siūlome visus nedrąsius žingsnius palikti nuošalyje ir drąsiai leistis į vestuvinės suknelės paieškas, net ir tuo atveju,jeigu jūsų šventė DAR tik kitų metų vasarą. O galbūt JAU kitų metų vasarą? Pagalvojus, juk liko ne tiek ir daug, tik 9 mėnesiai.

Kada reikėtų pradėti ieškoti vestuvinės suknelės?

Šiuo klausimu nuomonių yra įvairių, todėl kiekviena nuotaka į vestuvinės suknelės paieškas leidžiasi skirtingu metu. Mes savo salone kitų metų vasaros vestuvėms jau turime ne vieną vestuvinės suknelės rezervaciją, todėl nuotakos, kurios viską planuoja iš anksto ir kruopščiai, suknelę rezervuoja net ir dabar. Jeigu 9 mėnesiai jums atrodo per ilgas laiko tarpas rezervuoti suknelę, siūlome jums pasirinkti optimalų 6-3 mėnesių laikotarpį.

Kodėl suknelės nereikėtų rezervuoti per anksti?

Likus 9 mėnesiams iki vestuvių, rezervuoti suknelę gali būti prasta idėja, kadangi iki to laiko gali pasikeisti jūsų kūno formos (jeigu planuojate numesti svorio iki vestuvių ar jo priaugti) ir išmatavimai. Kitas dalykas – gali pasikeisti jūsų norai, šventės vizija, idėja ar tema. Planuojant vestuves visa šventės idėja yra kaskart gryninama, tobulinama ir nori nenori kažkiek pasikeičia. Tokiu atveju, jeigu suknelę išsirinksite dar iki šventės vizijos išgryninimo, ji gali visiškai iškristi iš šventės konteksto. O tuomet staiga suvoksite, jog pagal vestuvių temą jums vis tik reikėtų lengvos, bohemiško stiliaus suknelės, o ne tos pūstos princesės, kurią jau rezervavote.

Vis tik reikėtų nepamiršti, jog gražiausios suknelės, kaip ir geriausi paslaugų tiekėjais, yra rezervuojami iš anksto. Todėl mūsų išties nestebina nuotakos, kurios savo suknelę rezervuoja gerokai anksčiau, tam kad kita nuotaka nepavogtų jos išsvajotos gražuolės. Todėl, jeigu jau turite galvoje ar ant popieriaus susidėję savo šventės viziją ar įsivaizduojate save būtent su TA, o ne kita suknelę, ateikite ir rezervuokite ją dabar. Visos 2019-tųjų metų gražuolės jau laukia Jūsų salone SANTA.

Naujų kolekcijų vestuvines sukneles rasite ČIA