pusta sukneleTONY BOWLS kolekcijos suknelės siūlo prabangą šiuolaikinei ir stilingai moteriai. Puikiai suderinti gabumai bei nuojauta ko nori moterys, atsispindi ant raudonojo kilimo, o taip pat metai iš metų TONY BOWLS suknelės yra itin mėgiamos bei dėvimos “Miss America” konkursuose. Nuo besiplaikstančių ir romantiškų, iki  nėriniuotų bei elegantiškų aukštosios mados suknelių. Kolekcija tobulai tinkanti aukštajai madai nepaliks abejingos nė vienos moters, o nepakartojamos suknelės išties apsuks galvas.

TRUMPA APŽVALGA

Nesvarbu kokiai progai ieškote suknelės, TONY BOWLS kūriniai suteiks Jums pasitikėjimo ir grožio, kadangi šio suknelės yra pasaulinių žvaigždžių pasirinkimas numeris 1. TONY BOWLS sukneles galite dėvėti tiek prie altoriaus, tiek prestižiniame renginyje ar prabangiose atostogose. Patikėkite Jūs būsite sužavėtos jų kokybe, rafinuotumu ir stiliumi. Su TONY BOWLS kolekcijos suknelėmis moterys turi galimybę atrodyti pritrenkiančiai bei prikaustyti visų žvilgsnius, ir visai nesvarbu kokia tai proga.

kremine sukneleDaugybė TONY BOWLS suknelių, kurias mes siūlome www.nuotaka.com tinklapyje yra efektingos, siekiančios žemę, bei nuostabiai įliemenuojančios arba besiplaikstančios vėjyje. Tačiau TONY BOWLS siūlo taip pat ir trumpas, mini sukneles, kurios nesiekia kelių, arba yra ties jais. Šioje suknelių kolekcijoje taip pat itin populiarios suknelės – dviejų ilgių. T. y. suknelė trumpos priekyje, tačiau ilgos nugaroje. Šis suknelių modelis yra ypatingai pamėgtas moterų, kadangi tai yra aukso viduriukas tarp koktelinės ir vakarinės suknelės.

SPALVOS RYŠKIOS LYG VAIVORYKŠTĖ

Brilianto baltumo, švelniai rožinė, ryškiai žalia ir dangiškai mėlyna – tai tik keletas spalvų, kurios dominuoja šioje suknelių kolekcijoje. Dizaineriai taip pat surado būdą kaip įnešti ryškių vasariškų spalvų į kolekciją, kadangi žiemą dominuoja tamsesnės spalvos. Toms, kurios pavargo nuo metalo mėlynumo spalvos ar rožinės, dizaineriai siūlo vasariškas, šiltas spalvas. Ieškote kažko ypatingo ir nepaprasto ką vilkėsite ne už ilgo vyksiančiame dideliame renginyje? Išeikite iš komforto zonos ir rinkitės ryškią, labiau sezoninių spalvų suknelę!

KOVA DĖL AUKSO!

Geltona ir auksinė yra dvi populiariausios spalvos TONY BOWLS proginių suknelių kolekcijoje. Tačiau kaip dėl kitokio, labiau tradicinio šio bei kitų metalo panaudojimo? Kalnų krištolu dekoruotos sagtys, bei apykaklės, švelniai raudoni brangakmeniai ir kiti smulkūs papuošimai šioje kolekcijoje užkopė į pačią viršūnę. Tokie delikatūs, tačiau kartu ir prabangūs, bei traukiantys akį papuošimai suteikia nepaprasto grožio ir elegancijos, o ne priešingai – blaško. Kita ypatybė, kuri atspindi TONY BOWLS suknelių kokybę –  tai  kruopštus specialistų darbas. Kuriant sukneles naudojamos tik geriausios medžiagos, audiniai, bei taikomos naujausios arba laiko pripažintos technikos. Jūs būsite maloniai nustebintos, kadangi šioje TONY BOWLS proginių suknelių kolekcijoje atrasite grožį ir didybę pasirinkus bet kurią suknelę iš šios kolekcijos. Ir visai nesvarbu ar Jūs ieškote suknelės iškilmingai ar asmeninei šventei, o gal net ir vestuvėms.

spalvotos suknelesAPNUOGINKIME RANKAS!

Kaip ir daugelis šio sezono formalių, ceremonijoms skirtų drabužių, taip ir TONY BOWLS proginių suknelių kolekcijos modeliai pasižymi apnuogintais pečiai, rankomis, kaklu ar dar daugiau. Todėl turėkite omenyje, jog jeigu norėsite rinktis TONY BOWLS suknelę, Jums teks šiek tiek parodyti odos. Juk tai puiki proga parodyti kaip Jūsų rankos atrodo po ilgų valandų sporto salėje, tiesa? TONY BOWLS suknelių kolekcija parodys visus Jūsų pasiektus rezultatus ir dar daugiau. Kolekcijoje yra daugybė asimetrinių suknelių. Pvz.: suknelė, kuri uždengia vieną petį tinkleliu arba suknelė, kuri dengia taip pat tik vieną petį, tačiau ją sudaro skirtingų spalvų šifonas. Jūs galite ieškoti begalės suknelių įvairiose kolekcijose, tačiau vargu ar rasite tokias, kurioms yra skiriamas ypatingas dėmesys tiek stiliaus, tiek medžiagų ir audinių atžvilgiu. TONY BOWLS kolekcija siūlo tokias sukneles, kurios privers moteris pasijusti karalienėmis ir sužibėti bet kokioje šventėje ar vakarėlyje.ŽALIAS PAVYDAS JŪSŲ PASIRINKTAI TONY BOWLS SUKNELEI!

tony-bowls-sukneleTuo atveju, jeigu Jūs vis dar nesate tikra dėl TONY BOWLS kolekcijos suknelės, kuri Jums tiktų idealiai, žvelkite plačiau į pateikiamą TONY BOWLS dizainerių asortimentą bei spalvų paletę. Galbūt Jūs norėsite pasvarstyti ar šios suknelės yra universalios, visapusiškos; atsižvelgiant į suknelių kokybę, audinius bei medžiagas, patikėkite, visos Jūsų draugės norės turėti tokią pat suknelę. Siūlome Jums žvelgti į suknelę kaip į investiciją. Pasirinkus TONY BOWLS dizainerių, itin aukštos kokybės sukneles, Jūs atrodysite stilingai ir madingai, o taip pat tokia suknelė Jūsų išvaizdai suteiks ambicijų, o galbūt net gi pagerins Jūsų socialinį statusą. Jūs tiesiog pamilsite TONY BOWLS sukneles ir būsite sujaudintos, kaip pavydžiai į Jus žiūri kitos moterys, matančios kokia rafinuota bei elegantiška yra Jūsų suknelė.

AUKŠTA KOKYBĖ IR MINIMALI KAINA

Jausitės lyg turėtumėte milijono dolerių vertės suknelę, nors ji kainavo gerokai, gerokai mažiau ir žinote, jog kiekvienas centas yra vertas to. Pasitikinti ir stilinga moteris, kuri jaučiasi patogiai ir ypač madingai, su nepakartojama rafinuota sukneles, kurią sukūrė aukštosios mados, pasaulinio mąsto dizaineriai – būtent taip Jūs jausitės su TONY BOWLS suknele. TONY BOWLS  kolekcija suteikia Jums puikią galimybę atrasti fantastišką romantikos pasaulį, kuriame rasite intriguojančius ir dramatiškus kūrinius!

Naujas TONY BOWLS proginių suknelių kolekcijas rasite čia.