Artėjantis naujas rudens sezonas atneša ne tik vėsesnį orą ir trumpėjančius vakarus, tačiau ir naujus prekinius ženklus bei naujas vestuvinių ir proginių suknelių kolekcijas! Salonas SANTA nepaprastai džiaugiasi galėdamas jau netrukus savo klientėms pristatyti visame pasaulyje žinomus brand‘us ir tarptautiniu mąstu paplitusius vardus. Jau rudenį naujo sezono vėjai it viesulas įsiverš į tikrą nuotakų rojų Vilniuje!

Vestuvinių ir proginių suknelių salonas SANTA kasmet sulaukia daugybės klienčių ieškančių tie vestuvinių, tiek proginių ar vakarinių suknelių savo šventei. Kaskart augantys klienčių poreikiai, besikeičiančios tendencijos ir naujovių troškimas skatina augti, tobulėti ir ieškoti inovacijų bei plaukti į platesnius vandenis. To pasekoje salonas SANTA jau netrukus į savo šeimą priims ne vieną visame pasaulyje žinomą prekinį ženklą.

ANGE ETOILES / BLAMMO BIAMO / RARA AVIS

Ange Etolies, Blammo-Biamo ir Rara Avis tai prekiniai ženklai, kurių vestuvinės suknelės pakylėja į neregėtas aukštumas. Rafinuotos ir prabangios, jausmingos ir įdomios, saldžios ir romantiškos, unikalios ir rankomis pagamintos vestuvinės suknelės, kurioms negali atsispirti nė viena nuotaka. Unikalus stilius ir dizainas atsispindi kiekvienoje detalėje, kiekviename audinio centimetre ir kiekviename suknelės modelyje. Tai suknelės, kurios turi savo unikalią istoriją, yra sukurtos iš prabangių audinių, pasižymi išskirtiniu dekoru ir papuošimais bei magiškais aksesuarais. Tai įkvėpimo, kruopštaus profesionalų darbo ir išskirtinės vaizduotės bei dizaino sprendimų rezultatas.

vestuvines-sukneles-blammo-biamo-nora-5

NINA SARKISYANTS

Dizainerė, vestuvinių suknelių kūrėja Nina Sarkisyants sukūrė tikrą savo vardo vestuvinių suknelių meką, o savo vardo prekinį ženklą išpopuliarino visame pasaulyje. Nina Sarkisyants vardo vestuvinės suknelės ne tik, kad yra tobulo grožio, tačiau šio brand‘o vestuvinės gražuoles galima rasti ir Rusijoje, Armėnijoje, Tunise, Prancūzijoje, Italijoje ir kituose pasaulio kampeliuose. O jau visai netrukus šiomis įspūdingomis vestuvinėmis suknelėmis galės pasipuošti ir Lietuvos nuotakos.

Nina Sarkisyants prekinis ženklas ir kuriamos vestuvinės suknelės tarsi prabangus papuošalas, kurį norėtų turėti kiekviena moteris. Aukščiausios kokybės audiniai, moderni siuvimo technologija ir išskirtiniai dizaino sprendimai šį vardą išgarsino visame pasaulyje.  Šiandiena tai vienas geidžiamiausių prekinių ženklų tiek vestuvinių suknelių salonų sferoje, tiek nuotakų tarpe.

vestuvines-sukneles-nina-sarkisyants-ss11-2

GIOVANNA ALESSANDRO

Tai dar vienas vestuvinių suknelių vardas, kuris jau rudenį apsigyvens salone SANTA. Giovanna Alessandro vestuvinės suknelės su meile kuriamos jau nuo 2009 – tųjų metų ir yra žinomos visame pasaulyje. Tai išskirtinis rankų darbo dizainas, kuriame sudėti visi nuotakų norai ir poreikiai, svajonės ir idėjos. Daugybė skirtingų ir išskirtinių modelių, sudėtingos siuvimo technikos ir nuostabūs dizaino sprendimai bei kruopštus rankų darbas leidžia išpildyti kiekvienos nuotakos svajonę ne viename pasaulio kampelyje. Jūs tikrai norėsite pasipuošti šio vardo vestuvinėmis gražuolėmis.

vestuvines-sukneles-giovanna-alessandro-style-44-18

Naujas sezonas – naujos suknelės

Be naujų prekinių ženklų, saloną SANTA  papildys ir naujos jau esamų prekinių ženklų vestuvinių bei proginių suknelių kolekcijos. Jau rudenį atkeliaus nauja JOVANI proginių suknelių kolekcija, kuri šį sezoną yra išskirtinai stilinga ir ryški. Be proginių suknelių, jau rudenį salone pasirodys ir naujos, prabangios SOTTERO and MIDGLEY vestuvinės suknelės bei modernios, aukščiausios kokybės gražuolės iš NOVIA DART kolekcijos.

progines-sukneles-jovani-65575-3  progines-sukneles-jovani-63890-2  progines-sukneles-jovani-60609

Visas vestuvinių, proginių ir vakarinių suknelių kolekcijas galite rasti ČIA