vestuviniai bataiŽiemos sezonu vakarai gali būti išties vėsūs ir, rodos, būtent dėl tokių vakarų buvo sukurtas karštas šokoladas. Tačiau, nors vasaros sezonas yra populiariausias laikas vestuvėms, žiemos metu rengti vestuves darosi vis populiariau. Taigi, jeigu Jūs esate žiemos nuotaka pateikiame Jums keletą naudingų patarimų kaip nesušalti per vestuves žiemą.

Būkite ankstyvi
Kuo anksčiau pradėsite vestuvių ceremoniją, tuo daugiau Jūsų vestuvėse bus šviesos, kadangi žiemos metu dienos išties trumpos. Stenkitės vestuvių šventę pradėti ne vėliau nei 13 valandą. Tokiu atveju Jūs turėsite begales laiko vestuvinei fotosesijai lauke ir taip “pagausite” natūralios šviesos spindulius.

Apsisiauskite!
Jeigu Jūsų vestuvės žiemą, turite pasirūpinti savo apsauga nuo šalčio. Visa tai gali būti suderinta ir ypač stilinga. Susiraskite, nusipirkite ar pasisiūkite švarkelį, šalį ar skraistę, kuri puikiai derėtų prie Jūsų suknelės, o tuo pačiu būtų ir nuostabus aksesuaras.

vestuviu dekorasUždekite šviesas!
Tikriausiai nė viena nuotaka neatsisakytų savo vestuvių šventės vietos papuošti keletu žvakių, o jeigu Jūsų vestuvės žiemą turite puikią galimybę žvakėmis išpuošti viską! Taip įnešite šviesos, kurios žiemą maža, taip pat suteiksite romantikos ir jaukumo pojūtį. Puoškite šventės vietą žvakėmis, lemputėmis, šviestuvais, žibintais ir kitais šviesą skleidžiančiais elementais. Patikėkite tai bus pats nuostabiausias šventės dekoras, o Jūsų šventė suspindės tikrąja šia žodžio prasme!

Batai – rinkitės uždarus!
Kiekviena nuotaka savo vestuvėse norėtų avėti atvirus aukštakulnius ar net gi dailias basutes, tačiau šie apdarai yra didžiausias žiemos vestuvių priešas. Jūs tikrai nenorėsite leisti savo kojom šalti ir taip gadinti šventę, todėl teks rinktis uždarus batus. Ieškokite odinių, dailių batelių, kurie bus tokie pat nuostabūs, o gal turite galimybę dėvėti aulinius? Jeigu Jūsų suknelė pakankamai ilga juk niekas nepastebės jeigu dėvėsite aulinius arba “ugg’us?

vestuvine puokstePagalvokite apie vietą.
Kuomet oras nėra pats nuostabiausias, vietų sąrašas ceremonijai bei šventei, žinoma, sutrumpėja. Vestuvių ceremonijai rinkitės tokią vietą, kuri būtų kuo arčiau vestuvių šventės vietos (arba atvirkščiai – vestuvių šventės vietą rinkitės kuo arčiau ceremonijos vietos). Jeigu Jūsų vestuvių ceremonija ir vestuvių vakarėlis vyks toje pačioje patalpoje/vietoje, (jeigu santuoka išvažiuojamoji, o ne CMB) tuomet viskas yra tiesiog nuostabu! Tokiu atveju Jums ne teks rūpintis transportu, bei svečiais, kurie gali sušalti.

Susiraskite gerą fotografą
Daugelis vestuvių fotografų jaunuosius fotografuoja lauke, todėl taip lengviau pagauti atitinkamus šviesos kampus. Jums teks susirasti tokį fotografą, kuris turi labai daug patirties fotografuojant uždarose patalpose, kadangi ilgoms fotosesijoms lauke bus per šalta. Nepagailėkite nė vieno cento už profesionalaus fotografo darbąz

Daugiau žiemos vestuvių idėjų rasite čia.