Suknelių nuomos salonas Vilniuje

KRIKŠTYNŲ SUKNELĖS

Krikštynos yra nuostabi, tyrumu persmelkta šventė, todėl ir visa atmosfera turėtų tokia būti. Ir tėveliai, ir būsimi krikštatėviai, ir svečiai tokią dieną turėtų nemažai dėmesio skirti savo aprangai. Apsirengti bet kaip tokią nuostabią šventę tikrai negalima. Krikštynos galbūt nėra taip sureikšminamos, kaip vestuvės, tačiau dažnu atveju šiai, vaikelio krikšto šventei tėvai skiria labai daug dėmesio ir ją planuoja ypač kruopščiai. Apranga čia užima taip pat labai svarbų vaidmenį.

Apsvarstykite suknelės nuomą

Krikštynų suknelių mergaitėms galima rasti vestuvinių ir proginių suknelių salonuose, taip pat specializuotose šventinių vaikų drabužių parduotuvėse ar internete. Dažna mama krikštynų suknelę mergaitei tiesiog įsigyja vaikų proginių drabužėlių parduotuvėje, tačiau krikštynų suknelių nuoma taip pat tampa vis populiaresnis pasirinkimas. Dalis suknelių salonų teikia tokią paslaugą kaip krikštynų suknelių nuoma, tačiau dėl tokio suknelių asortimento reikėtų teirautis iš anksto.  Pasinaudoti krikštynų suknelių nuomos paslauga gali būti puikus variantas todėl, jog tokios suknelės yra gan specifinės ir tinka tik krikštynoms, todėl beveik nėra tikimybės, jog tą suknelę panaudosite antrą kartą. Tiek ir Vilniuje, tiek ir kituose Lietuvos miestuose krikšto suknelių tikrai rasite ne vieną. Krikšto suknelių kaina taip pat priklauso nuo daugelio dalykų: medžiagos, audinio kiekio, papuošimų gausos, siūvinių, nėrinių ir pan. Todėl tokią suknelę galite įsigyti ir pigiau, o jeigu biudžetas ribų neturi – galima ir paišlaidauti.

Krikštynų suknelės mergaitei ir mamai

Krikštynų šventėje, žinoma, svarbiausia yra mergaitė, kuri priima krikšto sakramentą, todėl atitinkama krikšto suknele pasirūpinti yra būtina. Suknelės krikštynoms dažniausiai yra baltos, su pūstais tiulio sijonukais ir įvairiais papuošimais. Tai gali būti karoliukų siuviniai, nėriniai, perliukai, kaspinėliai ar kitos detalės. Prie krikštynų suknelės dažnai yra derinamas ir galvos papuošalas – juosta.

Nors krikštijama mergaitė yra visų svarbiausia, tačiau tiek ir mama, tiek ir krikšto tėveliai bei svečiai turi pasirūpinti atitinkama apranga tinkančia krikštynoms. Šią dieną  turi dominuoti tik šviesios, gerai nuteikiančios spalvos. Krikšto suknelių skirtų mamoms pasirinkimas yra išties gausus. Ir jų net nebūtina vadinti krikšto suknelėmis, tai gali būti tiesiog graži, proginė suknelė. Proginių suknelių moterims, neabejojame, rasite kiekviename proginių drabužių salone, parduotuvėje ar internete. Moterys besiruošdamos krikšto šventei gali rinktis baltos spalvos suknelę, taip pat puikiai tiks dangiška arba šviesiai mėlyna, melsva, žydra. Taip pat švelniai rožinė, kreminė, pudrinė, šampano ar dramblio kaulo spalvos suknelės. Tiek ir krikštijamų mergaičių mamoms, tiek ir krikštamotėms bei krikštynų viešnioms proginių suknelių salonai tikrai pasiūlys iš ko rinktis. Krikštynų šventei taip pat tinka ir nertos ar lininės suknelės, taip pat suknelės ilgomis rankovėmis, jeigu šventė vyksta vėsesniu metų laiku.

Vienodos krikštynų suknelės mamai ir dukrai šiuo metu yra tiesiog ant bangos. Todėl proginių suknelių salonai atsižvelgdami į šią tendencija pasirūpina, jog moterys jų asortimente rastų būtent tokių, vienodų krikštynų suknelių. Vienodos suknelės atrodo tiesiog nuostabiai, todėl tai ypač dažnas moterų pasirinkimas ruošiantis krikštynų šventei. Jeigu randate tik vaikiškas krikštynų sukneles, o tokio paties modelio sau rasti negalite, puiki išeitis – krikštynų suknelę pasisiūti. Žinoma, jeigu yra poreikis galite tiesiog pasisiūti ir abi sukneles, taip turėsite vienetines ir visiškai unikalias, nepaprastai gražias krikštynų sukneles mamai ir dukrai.

Susisiekite su mumis dėl krikštynų suknelių: KONTAKTAI